مجازی سازی نرم افزار

نرم افزار همیشه در دسترس

 

نرم افزار همیشه در دسترس

 

هر کجا هستید به نرم افزارهای کسب و کارتان دسترسی دارید! با هر سرعتی و حتی بر روی موبایل

کسب و کارتان در دسترس است

مجازی سازی نرم افزار زمان و مکان را برای کسب و کار شما بی معنا می کند و دیگر زمان و مکان شما را محدود به انجام امور کاریتان نخواهد کرد. با انعطاف پذیری که مجازی سازی نرم افزار دارد بدون اعمال تغییرات، به راحتی قابل استفاده بر روی انواع سیستم عامل ها یا انواع کامپیوترهای شخصی رومیزی، لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند است.
با بهره بردن از مجازی سازی نرم افزار ، مدیران و پرسنل هنگامی که در سفر یا ماموریت کاری و یا در منزل هستند می توانند به تمامی برنامه های کاربردی و داده های مورد نیاز شرکت و سازمان از راه دور دسترسی امن و با رعایت حریم خصوصی مطابق با سیاست های کاری سازمان یا شرکت شما داشته باشند.
مجازی سازی نرم افزار
نرم افزار همیشه در دسترس

مجازی سازی نرم افزار چیست؟

زمانی را در نظر بگیرید که مدیران یا پرسنل‌تان در یک سفر کاری و یا در یک جلسه مهم با مشتری باشند و نیاز به یک گزارش و یا استفاده از یکی از برنامه‌های کاربردی شرکت یا سازمانتان داشته باشند.در صورتی که از سرویس مجازی سازی نرم افزار بهره برده باشید از طریق تلفن هوشمند یا لپ‌تاپ یا تبلت همراهشان به راحتی با اتصال به اینترنت می توانند به تمامی گزارش ها و برنامه ها و مدارک مورد نیازشان از راه دور دسترسی داشته باشند. سرویس مجازی سازی نرم افزار برای کسب و کارتان سهولت و سادگی را فراهم می کند.
پیراسیس با توجه به حوزه فعالیت کسب و کار شما، کاربردی ترین و مناسب ترین پیشنهاد را برای پیشرفت و افزایش بهره وری کسب وکارتان ارائه می دهد.

مزایای نرم افزار همیشه در دسترس

مجازی سازی نرم افزار با استفاده از تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا به رمز گذاری اطلاعات و داده می پردازد. و امنیت کامل اطلاعات کسب و کارتان را دو چندان می کند. 

برای بروزرسانی کردن برنامه های کاربردی و نرم افزارهای تمامی کامپیوترهای شرکت یا سازمانتان نیاز به صرف هزینه بسیار زیادی است. در صورتی که از مجازی سازی نرم افزار بهره ببرید فقط کافی است برنامه های کاربردی و نرم افزارها را بر روی سرویس دهنده بروز رسانی کنید که باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه قابل توجهی می شود.

هممانطور که می دانید در صورتیکه از کامپیوترهای شخصی رومیزی و یا لپ تاپ استفاده کنید، به دلیل رشد روز افزون تکنولوژی شما به عنوان صاحب کسب و کار ناچار به، تعویض و بروز کردن قطعات کامپیوترها خواهید شد. که هزینه گزافی را برای شما در برخواهد داشت. با بهره بردن از سرویس مجازی سازی نرم افزار به راحتی با تعویض و ارتقاء قطعات سخت افزاری فقط سرویس دهنده، قادر به صرفه جویی در هزینه های شرکت یا سازمان خود خواهید بود، که منجر به توسعه و پیشرفت در کسب و کارتان می شود.

سرویس مجازی سازی نرم افزار به کارمندان شما اجازه می دهد فقط با اتصال به اینترنت بتوانند به راحتی به تمامی برنامه های کاربردی و داده های شرکتی یا سازمانی در هر زمان و در هر مکان دسترسی داشته باشند.

سرویس مجازی سازی نرم افزار، فضایی را برای شرکت یا سازمانتان به وجود می آورد که پرسنل می توانند به صورت دورکاری به انجام وظایف و امور کاری که بر عهده دارند، با حفظ امنیت بپردازند.

امکانات این راهکار 

یکی از کاربردی‌ترین امکاناتی که سرویس مجازی سازی نرم افزار دارد، عدم وابستگی به سیستم عامل های مختلف است. به خاطر این ویژگی به راحتی بر روی انواع کامپیوترهای رومیزی، لپ تاپ، تبلت و تلفن های هوشمند قابل استفاده می‌باشد.

سرویس مجازی سازی نرم افزار به دلیل بکارگیری تکنولوژی روز دنیا در هنگام استفاده توسط مدیران و پرسنل نیاز به پهنای باند بسیار کمی دارد و به راحتی و بدون مشکل می توانند از فایل های خود پرینت گرفته و به تبادل فایل های صوتی و تصویری خود بپردازند.

سرویس مجازی سازی نرم افزار قادر است مطابق سیاست های سازمانی یا شرکتی هر کسب و کاری تنظیم و پیکر بندی شود و امنیت اطلاعات و حریم خصوصی را فراهم نماید.

مشاوره رایگان

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید:

مشاوره رایگان