مدیریت اینترنت1397/9/3 14:38:03
مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت

 

مدیریت اینترنت

 

اینترنت ابزاریست حیاتی در تداوم کسب و کار، اما به صورت کنترل شده

مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت به شما اجازه میدهد سازمانتان را کنترل کنید.
در دنیای امروز سازمانهای پیشرفته به خوبی میدانند که برای داشتن یک کسب و کار متداوم کنترل اینترنت یک نیاز کاملا ضروری است. صاحبین کسب و کار رو به پیشرفت نه تنها میخواهند که مصرف اینترنت بر اساس سیاست های از پیش تعیین شده خودشان باشد، بلکه امنیت و حفاظت سازمانشان در مقابل خطرات احتمالی نیز برایشان حایز اهمیت است.
مدیریت اینترنت
مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت چه کمکی به شما می کند؟

بررسی های ما نشان میدهد که در شرکت های پیشتاز در دنیای کسب و کار، مدیران به دنبال کنترل اینترنت با رویکردهای متنوعی بوده اند به عنوان مثال برخی ازآنها با استفاده از مانیتورینگ مصرف اینترنت توانسته اند از اینترنت برای نرم افزارهای کلیدی خود به بهترین شکل ممکن بهره ببرند. گروهی دیگر با استفاده از مدیریت محتوی نگرانی های خود را در زمینه مصرف اینترنت در راستای اهداف سازمانی و افزایش بهره وری برطرف نموده اند.
شرکت پیراسیس با جمع آوری تجربه های مدیران موفق و همچنین تخصص خود توانسته است بهترین راه حلها را برای مدیریت وکنترل اینترنت با توجه به نیاز سازمانها و در راستای تداوم کسب و کا آنها فراهم آورد.

مزایایی که کنترل اینترنت به همراه دارد

نصب، راه اندازی، مدیریت و نگهداری آسان یک ابزار مدیریت اینترنت میتواند باعث کاهش هزینه های یک سازمان گردد.

داشتن ابزار مدیریتی ازراه دور به مدیران IT و یا مدیران سازمانها اجازه میدهد که بتوانند تغییرات در سیاست مصرف،گزارش گیری، مانیتورینگ و سایر امکانات را به راحتی در هر لحظه در دسترس داشته باشند.

اگر شما در سازمانتان گروه ها و یا افرادی دارید که نیازهای متفاوتی در مصرف اینترنت دارند به راحتی میتوانید بر اساس نیاز آنها در نوع مدیریت و کنترل خود روشهای متنوعی را انتخاب کنید تا بدینوسیله به بهترین شکل از اینرنت استفاده نمایید.

مدیریت کردن مصرف اینترنت با توجه به ساعات کاری و یا روزهای تعطیل یکی از مزایای ویژه به شمار می آید.

امکانات یک راهکار مدیریت اینترنت

داشتن امکانات امنیتی ازجمله آنتی ویروس، آنتی اسپم، فایروال، سیستم های محافظت از تهدیدهای خارجی و داخلی به طور یکپارچه به همراه پیاده سازی آسان باعث میشود یک ابزار کارا درجهت انمیت بیشتر اطلاعات سازمانتان در اختیار داشته باشید.

مدیران برجسته بر اساس گزارشهای ارسالی توسط راهکار کنترل اینترنت میتوانند بهترین تصمیمات را برای افزایش بهره وری کارکنان و سازمان خود اتخاذ کنند.

با استفاده از این امکان، شما خواهید توانست که دسترسی کاربران وگروههای مختلف سازمانی را به سایتها محدود ویا مدیریت کنید که درنهایت هم شبکه خود رابرابر خطرات احتمالی محافظت میکنید، همچنین باعث افزایش بازدهی میشوید.

یکی ازنگرانی های اصلی و بارز بسیاری از سازمانها قطع شدن اینترنت میباشد. با استفاده از راهکار کنترل اینترنت که پیراسیس در اختیار شما میگذارد، میتوانید با ضزیب اطمینان بالاتری کسب وکار خودتان را پیش ببرید چرا که قطعی اینترنت را به حداقل میرسانیم.

مشاوره رایگان

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید:

مشاوره رایگان