مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت

 

مدیریت اینترنت

 

اینترنت ابزاریست حیاتی در تداوم کسب و کار، اما به صورت کنترل شده

مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت به شما اجازه میدهد سازمانتان را کنترل کنید.
در دنیای امروز سازمان‌های پیشرفته به خوبی می‌دانند که برای داشتن یک کسب و کار متداوم کنترل اینترنت یک نیاز کاملا ضروری است. صاحبین کسب و کار رو به پیشرفت نه تنها می‌خواهند که مصرف اینترنت بر اساس سیاست‌های از پیش تعیین شده خودشان باشد، بلکه امنیت و حفاظت سازمانشان در مقابل خطرات احتمالی نیز برایشان حایز اهمیت است.
مدیریت اینترنت
مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت چه کمکی به شما می کند؟

بررسی‌های ما نشان می‌دهد که در شرکت‌های پیشتاز در دنیای کسب و کار، مدیران به دنبال مدیریت اینترنت با رویکردهای متنوعی بوده اند به عنوان مثال برخی از آنها با استفاده از مانیتورینگ مصرف اینترنت توانسته‌اند از اینترنت برای نرم‌افزارهای کلیدی خود به بهترین شکل ممکن بهره‌ ببرند. گروهی دیگر با استفاده از مدیریت محتوی نگرانی‌های خود را در زمینه مصرف اینترنت در راستای اهداف سازمانی و افزایش بهره‌وری برطرف نموده‌اند.
شرکت پیراسیس با جمع‌آوری تجربه‌های مدیران موفق و همچنین تخصص خود توانسته است بهترین راه‌حل‌ها را برای کنترل اینترنت با توجه به نیاز سازمان‌ها و در راستای تداوم کسب و کا آنها فراهم آورد.

مزایایی که کنترل اینترنت به همراه دارد

نصب، راه اندازی، مدیریت و نگهداری آسان یک ابزار مدیریت اینترنت میتواند باعث کاهش هزینه های یک سازمان گردد.

داشتن ابزار مدیریتی از راه دور به مدیران IT و یا مدیران سازمان‌ها اجازه می‌دهد که بتوانند تغییرات در سیاست مصرف، گزارش‌گیری، مانیتورینگ و سایر امکانات را به راحتی در هر لحظه در دسترس داشته باشند.

اگر شما در سازمانتان گروه‌ها و یا افرادی دارید که نیازهای متفاوتی در مصرف اینترنت دارند به راحتی می‌توانید بر اساس نیاز آنها در نوع مدیریت و کنترل خود روش‌های متنوعی را انتخاب کنید تا بدین‌وسیله به بهترین شکل از اینترنت استفاده نمایید.

مدیریت کردن مصرف اینترنت با توجه به ساعات کاری و یا روزهای تعطیل یکی از مزایای ویژه به شمار می آید.

امکانات یک راهکار مدیریت اینترنت

داشتن امکانات امنیتی ازجمله آنتی ویروس، آنتی اسپم، فایروال، سیستم‌های محافظت از تهدیدهای خارجی و داخلی به طور یکپارچه به همراه پیاده‌سازی آسان باعث می‌شود یک ابزار کارا درجهت امنیت بیشتر اطلاعات سازمانتان در اختیار داشته باشید.

مدیران برجسته بر اساس گزارش‌های ارسالی توسط راهکار مدیریت اینترنت می‌توانند بهترین تصمیمات را برای افزایش بهره‌وری کارکنان و سازمان خود اتخاذ کنند.

با استفاده از این امکان، شما خواهید توانست که دسترسی کاربران و گروه‌های مختلف سازمانی را به سایت‌ها محدود و یا مدیریت کنید که در نهایت هم شبکه خود را برابر خطرات احتمالی محافظت می‌کنید، همچنین باعث افزایش بازدهی می‌شوید.

یکی از نگرانی‌های اصلی و بارز بسیاری از سازمان‌ها قطع شدن اینترنت می‌باشد. با استفاده از راهکار کنترل اینترنت که پیراسیس در اختیار شما می‌گذارد، می‌توانید با ضریب اطمینان بالاتری کسب وکار خودتان را پیش ببرید چرا که قطعی اینترنت را به حداقل می‌رسانیم.

مشاوره رایگان

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید:

مشاوره رایگان