زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه تامین کننده حیاتی‌ترین نیازهای یک شرکت بوده و اختلال و کندی سرعت در آن صدمات جبران ناپذیری را به همراه دارد

زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه ابتدایی‌ترین نیاز یک کسب و کار جهت تداوم در انجام امور است. این زیرساخت تامین کننده حیاتی‌ترین نیازهای یک شرکت بوده و اختلال و کندی سرعت در آن صدمات جبران ناپذیری را به همراه دارد. بسیاری از ابزارهای لازم جهت استمرار یک کسب و کار همچون نرم افزارهای مالی و اداری، منابع اشتراکی و اینترنت تحت تاثیر عملکرد صحیح و بدون وقفه زیرساخت‌های شبکه هستند.
این زیرساخت می‌تواند گسترده‌تر از ارتباطات بین چند کامپیوتر در یک ساختمان باشد. برای شرکت‌هایی با پراکندگی جغرافیایی، داشتن ارتباطی سریع، بی وقفه و امن، از ضروری‌ترین نیازها جهت تداوم کسب و کار است.
زیرساخت شبکه
زیرساخت شبکه چیست؟

زیرساخت شبکه چیست؟

زیر ساخت شبکه همان شاه راهی است که کسب و کار شما در آن جریان دارد، پس اهمیت آن هرچند که در نظر اول به چشم نمی آید، بسیار بالاست. این زیرساخت شامل ابتدایی‌ترین اجزاء مانند کابل و سوکت، و پیشرفته ترین اقلام مانند سوییچ‌های مدیریت پذیر و مسیریاب‌ها است.
هرچند که سرعت و پایداری ابتدایی ترین نیازهایی است که یک زیرساخت شبکه مناسب برای شما فراهم می آورد، اما مشخصه مهم یک زیرساخت مناسب از منظر پیراسیس، علاوه بر سرعت و پایداری، امنیت آن است.اهمیت به همه جوانب در طراحی، اجرا، نگهداری و بروز رسانی زیر ساخت شبکه از جانب ما، سبب شده تا مشتریان پیراسیس کمترین دغدغه ای در استمرار کسب و کار خود از جانب این بخش متصور نباشند.

مزایای یک زیرساخت پایدار و امن

 

مهمترین مزیت یک زیرساخت مناسب، انطباق آن با نوع کسب و کار است. همانطور که رعایت نکردن استانداردهای اولیه در یک زیر ساخت شبکه آسیب رسان است، زیاده‌روی در به کار بردن تجهیزات و پیچیده کردن طراحی نیز می‌تواند علاوه بر هدر دادن هزینه ها، تداوم در کسب و کار را به مخاطره اندازد.

یکی از مهمترین ویژگی ها و مزایای یک زیرساخت شبکه مناسب، اطمینان داشتن از تبادل امن اطلاعات حیاتی کسب و کار است. تیم تخصصی پیراسیس در حوزه امنیت شبکه، این مهم را برای مشتریانش فراهم می آورد.

اعتماد به کارکرد صحیح، سریع و امن زیرساخت شبکه، که به واسطه طراحی توسط یک تیم متخصص به دست آمده است، خاطر صاحبان کسب و کار را از اینکه کوچکترین قطعی و اختلالی در شبکه استمرار در کار شرکت را تحت تاثیر قرار نمی دهد، آسوده می کند.

سرعت بالا یکی از کلیدی ترین مزیت های یک شبکه پایدار طراحی شده توسط یک تیم متخصص است. سرعت بالای انتقال اطلاعات نه تنها تظمین کننده تداوم در کسب و کار مشتریان ماست، بلکه سبب ساز پیشرفت آنها نیز شده است.

امکانات یک زیرساخت شبکه مطمئن

 

طراحی و اجرای زیر ساخت شبکه که مبتنی بر استانداردهای بین المللی باشد، اتصال و ارتباط امن و سریع بین شعب شرکتها را فارغ از موقعیت جغرافیایی آنها فراهم می آورد.

با استفاده از امکان مانیتورینگ، ما به شما این قابلیت را می‌دهیم که بتوانید با مدیریت کردن هزینه‌ها ازمنابع خود به بهترین شکل ممکن برای سرویس‌های با اولویتهای مختلف بهره‌برداری کنید.

با پررنگ‌تر شدن نقش تلفن های هوشمند، تبلت ها و رایانه های قابل حمل در فضای کسب و کار امروز، زیرساختی که امکان بهره بردن از امکانات این ابزارها در جهت پیشرفت کسب و کار را فراهم آورد، کاملا ضروری است.

مشاوره رایگان

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید:

مشاوره رایگان