ارتباطات وایرلس

ارتباطات وایرلس

 

ارتباطات وایرلس

 

شبکه ای امن، سریع و فراگیر را با ارتباطات بی‌سیم تجربه کنید.

ارتباطات وایرلس

تا سال‌های قبل بسیاری از مشتریان ما تصور می‌کردند که شبکه سیمی دارای امنیت و سرعت انتقال اطلاعات بیشتری است. در حالی‌که امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه شبکه‌های بی‌سیم این تصور را می‌توان سنتی و یا حتی نادرست فرض کرد. بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط امروزه به جای شبکه سیمی که با محدودیت‌های متفاوتی روبرو است و بسیاری از سازمان‌های هوشمند برای دسترسی به اینترنت، نرم‌افزارهای سازمانی و… از ارتباطات وایرلس استفاده می‌کنند.
هنگامی که شما بخواهید کسب وکارتان را گسترش دهید، با هزینه بسیار کمتری می‌توانید شبکه بی‌سیم راه‌اندازی کنید.
ارتباطات وایرلس

مزایای شبکه وایرلس

 

هنگامی که شما بخواهید کسب وکارتان را گسترش دهید، با هزینه بسیار کمتری می‌توانید ارتباطات وایرلس راه‌اندازی کنید.

به سبب اینکه در ارتباطات وایرلس از امواج رادیویی برای راه‌اندازی شبکه استفاده می‌شود نیازی به استفاده از داکت یا سیم‌های به هم پیچیده که ظاهر زیبایی ندارند وجود ندارد.

در بسیاری از موارد برای جابه‌جا شدن یک کامپیوتر در یک شبکه کابلی با محدودیت‌هایی مواجه می‌شویم. درحالی‌که با پوشش گسترده شبکه بی سیم، شما به راحتی می‌توانید این جابجایی را انجام دهید.

امکانات شبکه بی‌سیم

 

پیشرفت چشمگیر تکنولوژی ارتباطات وایرلس، امروزه امنیت شایسته‌ای را در محافظت از اطلاعات کلیدی سازمان فراهم آورده است.

دسترسی بی‌سیم به اینترنت وهمچنین نرم‌افزارهای کلیدی به کارمندانتان کمک می‌کند تا بتوانید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

احتیاجی به کابل کشی و حتی جانمایی میز کارمندان و سایر منابع شبکه ای مانند پرینتر و اسکنر نمی باشد بنابراین سرعت شما در راه اندازی شبکه پایدار افزایش خواهد یافت

با استفاده از ارتباطات وایرلس شما می‌توانید از ابزارهای موبایلی خود مانند تبلت، لپ تاپ و غیره در همه جای شرکتتان به شبکه یا اینترنت دسترسی داشته باشید.

مشاوره رایگان

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید:

مشاوره رایگان