تداوم کسب و کار

راهکارهای تداوم در کسب و کار

 

هر کسب و کار علاوه بر نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی شبکه از یک تیم متخصص، نیازمند راهکار های زیر حفظ تداوم و پایداری است.

با فراگیر شدن استفاده از ابزارها و راهکارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نفوذ آنها به تمام لایه های کسب و کار، تداوم یک کسب و کار رابطه تنگاتنگی با در دسترس بودن سرویس ها و راهکارهای این حوزه داشته و ایجاد خلل در آنها مخاطرات جبران ناپذیری را به همراه دارد.

یک کسب و کار موفق فارغ از حوزه فعالیت خود که می تواند خدماتی، تولیدی، بازرگانی و یا فروش باشد، چنان وابستگی به ابزارها و راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد که موفقیت و تداوم آن در بازار رقابتی امروز، بدون اتکا به این ابزارها و راهکارها و بدون اطمینان به عملکرد سریع و صحیح آنها میسر نیست.

زیرساخت شبکه

زیرساخت شبکه ابتدایی ‌ترین نیاز یک کسب و کار جهت تداوم در انجام امور است. این زیرساخت تامین کننده حیاتی ترین نیازهای یک شرکت بوده و اختلال و کندی سرعت در آن صدمات جبران ناپذیری را به همراه دارد. بسیاری از ابزارهای لازم جهت استمرار یک کسب و کار همچون نرم افزارهای مالی و اداری، منابع اشتراکی و اینترنت تحت تاثیر عملکرد صحیح و بدون وقفه زیرساخت شبکه هستند.
ادامه مطلب
زیرساخت شبکه
مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت

مدیریت اینترنت به شما اجازه میدهد سازمانتان را کنترل کنید.
در دنیای امروز سازمانهای پیشرفته به خوبی میدانند که برای داشتن یک کسب و کار متداوم کنترل اینترنت یک نیاز کاملا ضروری است. صاحبین کسب و کار رو به پیشرفت نه تنها میخواهند که مصرف اینترنت بر اساس سیاست های از پیش تعیین شده خودشان باشد، بلکه امنیت و حفاظت سازمانشان در مقابل خطرات احتمالی نیز برایشان حایز اهمیت است.
ادامه مطلب

پشتیبان گیری از اطلاعات

هر کسب و کاری دارای اطلاعات با ارزشی است که در دسترس بودن همیشگی این اطلاعات رابطه ی تنگاتنگی با تداوم و پایداری آن کسب و کار دارد. همانطور که می دانید داده ها و اطلاعات کاری شما می تواند به روش های مختلف از دست برود. مثل: پاک شدن آن ها توسط خطای انسانی، ویروسی شدن اطلاعات و… که صدمات جبران ناپذیری را دربر خواهد داشت. اینکه از چه اطلاعات و داده هایی باید نسخه پشتیبان تهیه کرد، با توجه به هر نوع کسب و کاری تقریبا متفاوت است.
ادامه مطلب
پشتیبان گیری از اطلاعات
ارتباطات وایرلس

ارتباطات وایرلس

تا سالهای قبل بسیاری از مشتریان ما تصور میکردند که شبکه سیمی دارای امنیت و سرعت انتقال اطلاعات بیشتری است. در حالیکه امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه شبکه های بیسیم این تصور را میتوان سنتی و یا حتی نادرست فرض کرد. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط امروزه به جای شبکه سیمی که با محدودیت های متفاوتی روبرو است بسیاری از سازمانهای هوشمند برای دسترسی به اینترنت، نرم افزارهای سازمانی و… از شبکه بی سیم استفاده میکنند
ادامه مطلب

امنیت اطلاعات

بروز رسانی و امنیت اطلاعات از مهمترین مقوله هایی است که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، در تمامی مراحل طراحی، پیاده سازی و نگهداری شبکه به صورت مستمر می‌بایست مد نظر قرار ‌گیرد. متاسفانه بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل بواسطه عدم تاثیر مستقیم این امر در افزایش بازدهی و بهبود عملکرد در فضای کسب و کارشان، اهمیت لازم و کافی را برای بروز رسانی و امنیت اطلاعات قائل نبوده و سازمان خود را متحمل خسارات بسیاری می کنند.
ادامه مطلب
امنیت اطلاعات
راهکارهای پیشرفت کسب و کار

از تداوم کسب و کار خویش اطمینان دارید؟ پس همراه ما باشید تا راه‌کارهای پیشرفت کسب و کار را ببینید:

راهکارهای پیشرفت کسب و کار