یکی‌از بخشهای مهم در نهادهای مدرن دپارتمان فناوری داده ها میباشد. زمانی موسسات از حدی بزرگتر میگردند بدون شک به نیروهایی نیاز پیدا می نمایند که نقش پشتیبانی کامپیوترها و شبکه را بازی نمایند. بسته به اندازه هر شرکتی تعداد نفراتی که‌این فعالیت را انجام می دهند قادر است از یک نفر نصفه‌وقت تا دهها و حتی صدها نفر متفاوت باشد. این بخش از سازمان مراقبت و پشتیبانی شبکه را به عهده دارااست.
چند سالی میباشد که برای این بخش از فعالیت سازمان منش‌حلی اندیشیده شده‌است تا در عین هزینه کمتر بازده کاری بالاتری هم داشته باشد. این عمل به کمپانی هایی که پشتیبانی شبکه کامپیوتری را انجام میدهند سپرده می گردد.
برونسپاری IT عبارت چندان جدیدی برای صنعت تکنولوژی وجود ندارد. هر شرکتی که با تکنولوژی یا این که مجموعه فناوری سروکار داراست با چنین واژه‌ای آشناست. در ده سال قبل برونسپاری منشاء اصلی کاهش هزینه‌ها و بهبود فرآیندهای کسب و فعالیت بوده میباشد.
برونسپاری IT مورد قابل قبولی برای مدیریت سهل و آسان دارایی و مقیاس IT با دقت به پرورش کمپانی میباشد. در‌حالتی که فاقد پیش‌قضیه فنی می‌باشید، یا این که مجموعه IT شما منابع و تخصص لازم برای حل مسائل توسعه یافتهتر مربوط به IT را ندارد، برونسپاری گزینش ویژه‌ای برایتان خواهد بود.
بهتر میباشد بدانید با برونسپاری IT کمپانی به مشاورین و متخصصین IT فعال در یک کمپانی ارائه دهنده سرویس ها شبکه تجربه بسیار بهتری برایتان رقم خواهد خورد.
در اینجا به 5 برهان برای برونسپاری IT به یک کمپانی فناوری داده ها میپردازیم.

افزایش امنیت سایبری

در دوره دیجیتال که همه چیز با‌سرعت در حال پرورش میباشد، امنیت سایبری نکته بسیار حیاتی میباشد. در‌صورتی‌که سیستم امنیت رایانه شما آپ تو دیت نباشد، داده ها حساس مشتریان‌تان در معرض خطر هکرها قرار میگیرد.
شکاف‌های امنیتی هم می توانند کمپانی شما در معرض خسارات مالی قرار دهند که ممکن میباشد درنتیجه نقض داده‌ها بوجود آمده باشد.
با این درحال حاضر، برونسپاری IT به یک MSP زبده، به شما قابلیت و امکان اجرای سریع یک رشته آوری امنیتی نو را خواهد بخشید. فعلا یک MSP قابل اعتماد متشکل از تیمی از متخصصان فنی IT با تخصص امنیت داده برای رسیدگی به امنیت شبکه شما میباشد.
از سوی دیگر، مجموعه IT داخلی ممکن میباشد داده ها ظریف لازم برای انجام بروز رسانی زیرساخت‌های امنیتی گسترده را در مشت نداشته باشد. بعلاوه، دوره و منابع متعددی صرف استخدام فردی با امکان مدیریت چنین پروژه‌ای خواهد شد.

پشتیبانی همیشگی

با برونسپاری IT میتوانید از پشتیبانی مداوم منفعت‌مند گردید. مطمئنا مشاور برونسپاری، انعطاف‌پذیری لازم درخصوص دوره در دسترس بودن سرویس ها را ارائه خواهد اعطا کرد، ولی این قابلیت هم موجود هست که نتوانند پشتیبانی 24 ساعته IT داشته باشند.
درمقابل، بخش اعظمی از MSPها که سرویس ها شبکه ارائه میدهند می توانند به لطف اندازه و تعداد اعضای تیمشان، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته ارائه دهند. شاید مدام برای یاری در محل کمپانی در دسترس نباشند، ولی مدام می توانند از شیوه از راه دور به سیستم شما متصل شوند و از آنجا یاری نمایند.

هزینه ثابت

در مدیریت کمپانی، یکی از مهم ترین دست اندرکاران برای محافظت کارکرد و پرورش آن، اطمینان از در دست گرفتن درست هزینه‌هاست.
با اعتنا به کمبود تخصص داخلی و نیاز به مهارت در فناوری، دستمزد کارکنان کارشناس اکثر وقت ها بسیار فراتر میباشد. بعلاوه، کارمند ثابت نیاز به بیمه درمانی و مزایا داراست. هزینه‌های آموزشی و بقیه هزینه‌های روزانه را هم در حیث بگیرید.
ما در وب سایت پیراسیس یک نوشته‌ی علمی جامع و بسیار بی نقص درخصوص مخارج سرویس ها پشتیبانی شبکه داریم که سفارش می کنیم آن را هم مطالعه نمایید.
با این وجود، با برونسپاری IT به MSP میتوانید روی پرداخت هزینه‌های ثابت برنامه‌ریزی فرمایید. این موسسه ها با این عمل به راحتی دارایی خویش را طبق برنامه ثابت پرورش کمپانی تهیه و تنظیم میکنید.

عمل بر پایه ی ارتباط ها

یکی از دیگر مزایای پر رنگ به کارگیری از MSP، ارتباط‌ای میباشد که ساخت می کنید. MSPها به یک شبکه گسترده از فروشندگان و تامین کنندگان متکی میباشند. این شبکه ارتباطی می تواند به MSPها در انجام سریع وظایف IT و رسیدگی به مسائل مربوط به فروشنده فرد ثالث یاری دهد.

خطر کمتر

برونسپاری IT به MSP، خطر عدم مسئولیت‌پذیری را کاهش می دهد. MSP از تخصص پرسنل فراگیری چشم خویش فایده می گیرد تا وظایف IT را به صدق انجام دهد. درنتیجه در زمینه ی تصمیم‌گیری‌ها نگرانی کمتری خواهید داشت و عصر بیشتری صرف انجام وظایف مهم خویش خواهید کرد.

نتیجه به کارگیری از برونسپاری IT

با به کارگیری از پشتیبانی سرویس ها مدیریت گردیده یک MSP رشته‌ای، در مصرف عصر و پول صرفه جویی میکنید و علاوه بر کاهش خطر عدم مسئولیت‌پذیری، تجربه دلپذیری برای مشتریان خویش مهیا خواهید کرد.
MSPها مسئولیت پیچیده پشتیبانی IT را از دوش شما برمی‌دارا هستند، تا شما بتوانید بر سعی اصلی کسب و کارتان تمرکز فرمائید و نگران فرایندهای غیرمرتبط با کار‌تان نباشید.