پشتیبانی فنی آنلاین = مدل بهتر کسب و کار

شما برای پشتیبانی از ش  بکه کامپیوتری کسب و کارتان ممکن است راه‌های مختلفی را مد نظر داشته باشید. اگر سازمانتان خیلی بزرگ باشد احتمالاً یک واحد IT درون‌سازمانی تشکیل خواهید داد. اگر متوسط یا کوچک باشید به احتمال زیاد به سراغ یک شرکت پشتیبانی شبکه خواهید رفت. البته این را در نظر داشته باشید که در کشورهای پیشرفته دنیا همه خدمات شبکه، چه برای شرکت‌های کوچک و چه برای سازمان‌های بزرگ به سمت برون‌سپاری رفته است و این دلیلی ندارد به جز صرفه‌جویی در هزینه‌های این خدمات.
شرکت هایی که خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه را ارائه می‌دهند ضمن آنکه برای شما نیروی متخصص اعزام می‌کنند، می‌توانند به صورت آنلاین و ریموت هم روی وضعیت شبکه شما اشراف داشته باشند و مشکلات آن را حل کنند.
پیشتر، قبل از دوران ظهور پشتیبانی فنی آنلاین، بر هر کسب و کاری واجب بود که بخش سخت افزار کامپیوتری را برای برطرف کردن باگ‌ها به یک شرکت تعمیرات IT بسپارند، یا متخصصان IT استخدام کنند که به شرکت آمده و هرگونه مشکل احتمالی را از بین ببرند. خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی و پشتیبانی IT و طبق شواهد ارائه شده توسط تکنولوژی پشتیبانی آنلاین از طریق CSM خدمات IT مدیریت شده است و  دیگر کسی با چنین مشکلی مواجه نخواهد شد.

پشتیبانی فنی آنلاین = مشکلات سخت افزاری پشتیبانی IT کمتر

پشتیبانی آنلاین IT راه‌حل‌هایی برای مسائل مربوط به شبکه ارائه می‌دهد. برای مثال، قبل از داشتن چنین پشتیبانی فنی آنلاینی، هنگام مواجهه با هر نوع وقفه در شبکه سعی می‌کردید قطع و وصل بودن کابل‌های مختلف و عدم اتصال به روترها را امتحان کنید. در عین حال نگرانی از دست رفتن اطلاعات یا داده‌های ضروری ذخیره شده در سیستم خودتان هم مطرح می‌شد. خدمات مدیریت IT در CSM، پشتیبانی فنی آنلاینی ارائه می‌دهد که این راه حل‌های موقت و نگرانی‌های‌تان را از بین می‌برد.

پشتیبانی فنی آنلاین طیف وسیعی از مشکلات شما را حل می‌کند

وقتی با وقفه در شبکه مواجه می‌شوید، چندین عامل اصلی می‌تواند علت آن اختلال باشد. تلاش برای کشف این عوامل توسط خودتان ممکن است بخش زیادی از زمانتان را بگیرد. استخدام CSM برای این مسائل، راه آسانی‌ است برای اطمینان از اینکه مشکل به سرعت و با دقت حل خواهد شد. به علاوه می‌توان طیف وسیعی از مشکلات یا علائم، از پیام‌های خطای پایه گرفته تا ویروس‌ها را تشخیص داده و مورد بررسی قرار داد. سرعت شبکه پایین است؟ حتی این مشکل هم برطرف خواهد شد. قطعی مکرر؟ می‌توان با عیب‌یابی علت آن را مشخص کرده و بطور کلی مشکل را حل کرد.

پشتیبانی فنی آنلاین کسب و کارتان را ساده‌تر می‌کند

اگر شما هم مانند بسیاری از شرکت‌ها، سیاست‌های Bring your own device – BYOD  را اجرا می‌کنید، پس احتمالاً به کارکنانتان اجازه می‌دهید از دستگاه‌های موبایل مستقل خود برای سیاست‌های کاری استفاده کنند. درغیر اینصورت، به احتمال زیاد گجت‌های خریداری شده توسط شرکت به کارمندانتان داده‌اید. در هر دو صورت، به این معنی است که یک شبکه کامل از دستگاه‌های مختلف دارید که در صورت بروز هرگونه مشکل IT تحت تاثیر قرار می‌گیرند. خدمات IT مدیریت شده در CMS  پشتیبانی فنی آنلاینی فراهم می‌کند که از اجرای صحیح و یکنواخت دستگاه‌ها مطمئن شده و در نتیجه مشکل شبکه شرکت را به ساده‌ترین شکل ممکن برطرف می‌کند.

پشتیبانی فنی آنلاین تضمین‌کننده ایمنی و امنیت

بروز مسائل IT اغلب باعث بوجود آمدن این نگرانی می‌شود که مبادا اطلاعات حساس شرکت هک شود یا به خطر بیافتد. خدمات IT مدیریت شده در CMS می‌تواند پشتیبانی فنی آنلاینی ارائه دهد که نظارت و نگهداری از شبکه کامپیوتری شرکت را با هدف اطمینان از امنیت تمام اطلاعات تضمین کند. دراینصورت هرگونه نگرانی در خصوص امنیت اطلاعات خصوصی ذخیره شده در پایگاه داده آنلاین شرکت برطرف خواهد شد.

CMS ارائه دهنده پشتیبانی فنی برتر آنلاین است که هرگونه مشکل احتمالی شبکه را قبل از خطرناک شدن امتحان کرده و برطرف می‌کند.

در پیراسیس ما این کار را بدست یک گروه قابل اعتماد از متخصصان می‌سپاریم تا پشتیبانی فنی آنلاین شما را مدیریت کنند، و شما دیگر می‌توانید به راحتی روی مشتریان و رشد کسب و کارتان تمرکز کنید.