پشتیبانی فنی آنلاین = دسته بهتر کسب و فعالیت

شما برای پشتیبانی از شبکه کامپیوتری کسب و کارتان ممکن میباشد شیوه های مختلفی را مد نظر داشته باشید. در‌حالتی که سازمانتان خیلی وسیع باشد احتمالاً یک واحد IT داخل‌سازمانی تشکیل خواهید کرد. در‌صورتی‌که میانگین یا این که کوچک باشید به احتمال زیاد به سراغ یک کمپانی پشتیبانی شبکه خواهید رفت. اما این را در لحاظ داشته باشید که در کشورهای توسعه یافته جهان کلیه سرویس ها کانال، چه برای کمپانی‌های کوچک و چه برای سازمان‌های پهناور به سمت برون‌سپاری رفته میباشد و این دلیلی ندارد به غیر از صرفه‌جویی در هزینه‌های این سرویس ها.
کمپانی هایی که سرویس های محافظت و پشتیبانی شبکه را ارائه می دهند ضمن آنکه برای شما نیروی کارشناس اعزام می نمایند، میتوانند به طور آنلاین و ریموت هم روی موقعیت شبکه شما احاطه داشته باشند و خطاها آن را حل نمایند.
پیشتر، قبل از زمان ظهور پشتیبانی فنی آنلاین، بر هر کسب و کاری واجب بود که بخش سخت افزار کامپیوتری را برای برطرف کردن باگ‌ها به یک کمپانی تعمیرات IT بسپارند، یا این که متخصصان IT استخدام نمایند که به کمپانی آمده و هرگونه اختلال احتمالی را از در میان ببرند. خوشبختانه، با پیشرفت تکنولوژی و پشتیبانی IT و طبق شواهد ارائه گردیده به وسیله تکنولوژی پشتیبانی آنلاین از روش CSM سرویس ها IT مدیریت شده‌است و دیگر کسی با چنین مشکلی مواجه نخواهد شد.

پشتیبانی فنی آنلاین = اشتباهات سخت افزاری پشتیبانی IT کمتر

پشتیبانی آنلاین IT راه حل‌هایی برای مسائل مرتبط با شبکه ارائه می دهد. به عنوان مثال، در گذشته از داشتن چنین پشتیبانی فنی آنلاینی، هنگام مواجهه با هر مدل وقفه در شبکه تلاش می‌کردید جدا و وصل بودن کابل‌های متفاوت و عدم اتصال به روترها را آزمایش فرمایید. در عین حال نگرانی از دست رفتن داده ها یا این که داده‌های ضروری ذخیره گردیده در سیستم خودتان هم مطرح میشد. سرویس های مدیریت IT در CSM، پشتیبانی فنی آنلاینی ارائه می دهد که این شیوه حل‌های موقت و نگرانی‌های‌تان را از میان میبرد.

پشتیبانی فنی آنلاین طیف وسیعی از ایرادات شما‌را حل می‌نماید

هنگامی با وقفه در شبکه مواجه می شوید، تعدادی برهان اصلی می تواند علت آن مشکل باشد. همت برای کشف این عامل ها بوسیله خودتان ممکن میباشد بخش متعددی از زمانتان را بگیرد. استخدام CSM برای این مسائل، رویه سادگی‌ میباشد برای اطمینان از اینکه خلل تخت گاز و با توجه حل خواهد شد. به علاوه میتوان طیف وسیعی از خطاها یا این که علائم، از پیام‌های خطای شالوده گرفته تا ویروس‌ها را تشخیص داده و گزینه باز نگری قرار داد. سرعت شبکه پایین میباشد؟ حتی این خلل هم برطرف خواهد شد. قطعی مکرر؟ می‌اتوان با عیب‌یابی علت آن را مشخص و معلوم کرده و بطور کلی نقص‌ را حل کرد.

پشتیبانی فنی آنلاین کسب و کارتان را معمولی تر می نماید

درصورتی که شما هم مانند بخش اعظمی از کمپانی‌ها، سیاست‌های Bring your own device – BYOD را اجرا می کنید، پس احتمالاً به کارکنانتان اذن می‌دهید از دستگاه‌های تلفن همراه غیر وابسته خویش برای سیاست‌های کاری به کار گیری نمایند. درغیر اینصورت، به احتمال زیاد گجت‌های خریداری گردیده به وسیله کمپانی به کارمندانتان داده‌اید. در هر دو صورت، بدین مضمون‌ میباشد که یک کانال بدون نقص از دستگاه‌های متفاوت دارید که در چهره بروز هرگونه اختلال IT پایین تاثیر قرار میگیرند. سرویس های IT مدیریت گردیده در CMS پشتیبانی فنی آنلاینی مهیا می‌نماید که از اجرای درست و یکنواخت دستگاه‌ها مطمئن گردیده و در سود نقص‌ کانال کمپانی را به بی آلایش‌ترین صورت ممکن برطرف میکند.

پشتیبانی فنی آنلاین تضمین‌کننده ایمنی و امنیت

اکثر مسائل IT اکثر اوقات منجر بوجود داخل شدن این نگرانی می‌گردد که مبادا داده های حساس کمپانی هک شود یا این که به خطر بیافتد. سرویس ها IT مدیر گردیده در CMS میتواند پشتیبانی فنی آنلاینی ارائه دهد که محاسبه و محافظت از کانال کامپیوتری کمپانی را با انگیزه اطمینان از امنیت تمام داده ها تضمین نماید. دراینصورت هرگونه نگرانی درباره ی امنیت داده ها محرمانه ذخیره گردیده در مقر داده آنلاین کمپانی برطرف خواهد شد.

CMS ارائه دهنده پشتیبانی فنی برتر آنلاین میباشد که هرگونه اختلال احتمالی شبکه را قبل از خطرناک شدن امتحان کرده و برطرف می‌نماید.

در پیراسیس ما این عمل را بدست یک تیم قابل اعتماد از متخصصان می‌سپاریم تا پشتیبانی فنی آنلاین شما‌را مدیریت نمایند، و شما دیگر می توانید به راحتی روی مشتریان و پرورش کسب و کارتان تمرکز فرمایید.