قبلا ، استعمال از ایمیل تجاری یا این که سازمانی هم پا با اسم دامنه منحصربه‌فرد یک کمپانی، امری گران‌قیمت و سوای توجیه اقتصادی به نظر می‌آمد. ولی امروزه با نفوذ وب به عرصه ارتباطات و همگی جنبه‌های تجارت، استعمال از ایمیل تجاری منحصربه‌فرد و مطمئن امری غیرقابل‌اجتناب میباشد.

با اینکه اکانت ایمیل تجاری به هزینه اندکی نیاز دارد، البته همین دستور تفاوت فاحشی را در موفقیت یا این که ناکامی کسب و فعالیت تازه شما تولید مینماید. هرچند با وجود این فرمان، هنوز هم بخش اعظمی از رشته‌ها اهمیت متعددی به یافتن خدمت‌های میزبانی ایمیل تجاری نمی‌دهند، و جذاب‌تر آنکه بخش اعظمی از مردم آن را همچون اکانت‌های آدرس اینترنتی بی آلایش مانند
\”YourGreatNewBusiness@outlook.com\”
سرویسی رایگان میدانند، در حالی که‌این خدمت‌ها اضافه برای استعمال‌ فردی کاربرد فوق‌العاده‌ای داراست، و فقدان خدمت‌های ایمیل سازمانی سدی برای پرورش و پیشرفت کمپانی‌های مبتدی محسوب میشود.

اکانت ایمیل تجاری به آسانی زمینه پرورش کمپانی شمارا آماده می نماید و شما‌را برای دستیابی به پیروزی فراهم مینماید. درحال حاضر بیایید نیم‌نگاهی به مزیت‌های بیش تر اکانت ایمیل ‌ تجاری یا به عبارتی ایمیل سازمانی که در نشانی اینترنتی‌های رایگان نیست بیندازیم:

جلب دقت بیشتر مشتریان به نشانی ایمیل شما

فکر کنید که در ایونت بازاریابی شبکه‌سازی شرکت کرده‌اید. مشتری دلخواه خویش را ملاقات و تمام بعد از ظهر را با وی در رابطه خدمت‌های شرکتتان و سرویس های ویژه‌ای که شمارا از رقبا متمایز کرده ‌میباشد صحبت کرده‌اید. به حدی که مشتریتان در رابطه خدماتی که ارائه می‌دهید بسیار به وجد آمده و از شما درخواست کارت ویزیت تجاری میکند. در‌این شرایط، در حالتی‌که کارت ویزیت شما نشان دهنده‌ی نشانیایمیل رایگان، مانند
\”YourName@outlook.com\” ، باشد و اسم تجاری شمارا مانند پست الکرونیکی‌های تجاری \”YourName@YourGreatNewBusiness.com\” ،نشان ندهد، این مکالمه رویایی به آسانی با نگاه شناخت که از سر بی‌اعتمادی بر صورت مشتری هجوم آورده است انتها می‌پذیرد و دست‌نیافتنی بودنش برای شما آشکار می گردد.

شما بایستی بدانید که جزئیات ظریفی از این قبیل می تواند هم سبب به اعتمادسازی در مشتری گردیده و هم اعتمادش را سلب نماید. به کارگیری از اکانت ایمیل رایگان حاکی از نوپایی، کوچکی و فنی نبودن کسب و فعالیت شما میباشد. به‌این مفهوم که شما قدرتمند به خریداری کردن نشانی ایمیل با دامنه‌‌ منحصر به فرد خویش نبوده‌اید و این‌ نشانه خطری برای مشتری لایق‌ شما به حساب میآید.

ولی مزیت‌ اکانت ایمیل تجاری تنها به اعتمادسازی با مشتری ختم نمی شود و درصورتی که کارت ویزیتتان به وسیله مشتری گم شود، به شما اقبال بیشتری در به خاطر سپرده شدن اسم تجاریتان میدهد. پس استاندارد ایمیل تجاری مطابق مثال ذیل گزینش شدند،
و مزیت آن درین میباشد که در صورت نیاز قابلیت دسترس سریع مشتری به فرد متبوع را مهیا می کند:
\”YourName@YourGreatNewBusiness.com\”

اعتمادسازی با مشتریان

تا به حال تجربه اخذ ایمیل اسپم از اکانت‌ آدرس اینترنتی فردی هک گردیده‌ دوستانتان داشته‌اید؟ قوانینی را فکر کنید که در آن نشانی اینترنتی اسپمی را از یکی از مشتری‌هایی که جدیدا همکاریتان را با وی شروع کرده‌اید اخذ فرمائید، درین موقعیت، آیا هنوز هم مشتاق به پست کردن داده های حساس شرکتتان به‌این مشتری می‌باشید؟

نگران نباشید به دلیل آنکه درین وضعیت کیفیت بالای اکانت‌های ایمیل تجاری به کارتان می آید و شما‌را از مزایایی مانند پروتکل امنیتی توسعه یافته و غربال کردن پست الکرونیکی‌های اسپم سود‌مند می کند تا ایمیل ‌تان را از تهدید‌های خارجی ایمن گرداند. فراموش نکنید که‌این قضیه یکی‌از معیارهای تجاری مهم برای گسترش شرکتتان میباشد، به این دلیل‌که از داده ها مهم پرسنل و مشتریانتان حفاظت می‌نماید.
در غایت اکانت ایمیل تجاری با امنیت بالا به شما این اطمینان خاطر را میدهد که بدانید پوشه‌‌های مهمتان از حمله ویروس‌ها در امان می‌باشند، و نیز خیال و خاطر مشتریانتان را هم به سیرتکاملی ریلکس می کند که فارغ از هیچ ترسی از هک شدن آدرس اینترنتی‌ شما، داده ها حساسشان را برایتان ارسال نمایند.

حصول اطمینان از دسترسی به مکاتبات داخل سازمانی

بیایید نیم نگاهی به مزایایی که ایمیل های تجاری استاندارد برای کارفرمایان و مدیران مهیا می‌نماید بیندازیم:

۱- خاطر جمع شدن از به موقع انجام دادن سفارشات و ارزیابی کردن شرایط تندستی پرسنل یا این که حضور نداشتن آن ها در تعطیلات.
۲- باز‌نگری تمام نشانی اینترنتی‌های یک مشتری و محتوا و جزئیات درخواستی وی برای یک پروژه.
۳- شناسایی تضاد و مغایرت‌ها و اختلافات کاری که سرمنشاء آن سوءتفاهم در محتوایایمیل ‌‌ها است.
۴- محاسبه اکانتایمیل سازمانیتان بعنوان امکانی برای توسعه یافتن شرکتتان.
۵- جواب دادن سریع کارفرمایان به مشتریان در مواقع حساس.
اما می بایست بدانید که تولید اختلاف و تضاد و مغایرت در فرایند‌ پیشرفت یک تجارت امری دوری ناپذیر میباشد، البته آنچه که اهمیت دارااست این میباشد که اکانت‌های ایمیل تجاری تمام مکاتبات مالکان را به طور یکجا در مشت کمپانی‌ها قرار می دهد، امکانی که پست الکرونیکی‌های فردی از آن‌ بی سود میباشد، به این دلیل که تنها برای استعمال فردی مطلوب میباشد و در صورتی‌که اختلافی هم صورت بگیرد، کمپانی‌ها نمی‌توانند کنترل یا این که دسترسی به اکانت‌های پست الکرونیکی فردی داشته باشند. در ازای، ایمیل های تجاری قابلیت و کنترل کمپانی‌ را که امری مهم و الزامی در مورد پیشرفت میباشد را آماده می‌نماید و حتی برای مشتریان قابل توضیح‌تر می‌نماید.

تبدیل ایمیل به کارمند شخصیتان

شایسته ترین روشی که ایمیل های تجاری در چنگ کمپانی‌ها می‌گذارد، ابزارهای ترکیبی می باشند که راندمان‌ کاریتان را ارتقاء می دهد.
حالا بیایید به چندین و چون کیفیت اکانت‌هایایمیل تجاری بپردازیم:
۱- دارا بودن روز‌نگار و تذکر زمانبندی‌ها و برنامه‌های داخلی و خارجی.
۲- قابلیت و امکان به فعالیت بردن نرم‌افزارهای ماکروسافت آفیس (مانند ورد، پاورپوینت، اکسل و غیره.).
۳- غربال کردن مداوم ایمیل ‌های اسپم و حفاظت از سیستم در مقابل بدافزارها.
۴- مدیر بهتر ایمیل ‌ها با ذخیره‌ سازی تمام آنها.
۵- امنیت طولانی تر در سوی حفاظت از داده ها حساس.

ولی فراموش نکنید که هنگام تعیین ایمیل سازمانی مطلوب برای شرکتتان، مطلقاً یکپارچگی ابزارهای فوق را در حیث بگیرید و اهمیت هر یک را برای خودتان معین فرمائید.

در حالتی که خودتان قادر به فعال سازی ایمیل سازمانی نیستید می توانید از یک کمپانی پشتیبانی شبکه امداد بگیرید. آنان می توانند در طول نصب و فعال‌ساز‌ی شبکه این عمل را برای شما انجام دهند.

 

ذخیره زمانی و مالی

شاید برایتان شگفت انگیز به نظر رسد ولی خوب میباشد بدانید که پلتفرم ایمیل ‌های تجاری قابلیت ذخیره مالی بیشتری از اکانت‌های ایمیل راییگان مهیا میکند، به دلیل آن که خدمت آدرس ایمیل ‌های رایگان محدودیت پاره ای برای ذخیره داده ها دارا‌هستند و یوزرها مجبورند هرچند ماه یکبار محتوای ذخیره گردیده را پاک نمایند، و متاسفانه این فرمان نه فقط زمان‌بر میباشد، بلکه سبب ساز به از دست رفتن ایمیل ‌ها و پوشه‌های گران بها در بلند مدت می گردد.
همینطور شما می‌توانید هنگامی که به مدیریتایمیل ‌های ذخیره گردیده‌تان اختصاص می‌دهید را صرف پرورش دادن شرکتتان نمائید. ولی شاید برای دوری از این مورد سرور ایمیل داخلی را در نظر بگیرید، ولی فراموش نکنید که‌این فرمان ملزم به حضور گروهی از کارشناسان IT به مراد مدیریت سرورها است، و در نتیجه باز هم سبب به هزینه‌ مصرفی بسیار بیشتری از جستن شرکتی که ارائه دهنده‌‌ ایمیل  تجاری قابل اعتماد شما باشد میشود.

امداد به بسط و گسترش سهل و آسان‌تر کمپانی

پیشرفت دادن کمپانی مهم میباشد، ولی به خیال بسپارید انتقال و تغییر و تحول کمپانی ارائه دهنده‌ ایمیل سازمانیتان سبب ساز به دور از هم‌ شدن کارها می شود، به سیرتکاملی که اکثر وقت ها داده ها از دست می‌رود و پرسنل بدون چاره می شوند چند روز (یا این که تعدادی هفته‌ای) را سوای دسترسی به خدمت ایمیل سپری نمایند، و از همگی بدتر، مشتریانی که با رجوع و برگشت تناول کردن ایمیلشان روبرو میگردند نیز سردرگم میشوند. پس مبنا گذاری کسب و کارتان با ملازمت و همراهی شرکتهای ارائه‌ دهنده‌ خدمت ایمیل تجاری مطلوب برای شما قابلیت و امکان پیشرفت هم‌زمان با رویش شرکتتان را مهیا میکند. همینطور مزایای دیگری نیز از قبیل ارتقا دادن و یا این که کاهش دادن اکانت‌های ایمیل ، ساخت تغییر‌ در الگوی ذخیره سازی و تنظیم ورژن حامی از داده ها و ابزارهای ترکیبی را هم ارائه میدهند که قابلیتهای بسیار کاربردی می‌باشند.
آخر می‌توان با اطمینان اعلام‌کرد که در صورت مهیا آوردن خدمت ایمیل تجاری ، اکانت ایمیل شما تاریخچه‌ای آرشیو گردیده از تلاش شرکتتان به حساب می آید، به سیرتکاملی که تلف کردن هیچ بخشی از آن تاثیری در پروسه پرورش و پیشرفت شرکتتان نخواهد گذاشت. بعد از شروع فعال‌ساز‌ی کسب و کارتان آدرس ایمیل سازمانی مطلوب خودتان را گزینش نمائید، به این دلیل‌که به آسانی باعث به گسترش اساس‌های زیربنایی شرکتتان خواهد شد.