مطلبی که قصد داریم توی این پست با شما در میون بذاریم، چند ماهی هست که ذهنمون رو مشغول کرده. اما تا امروز فرصت مناسبی برای بیان اون پیدا نکردیم، پس همراه ما باشید.

نزدیک به یک دهه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به طیف وسیعی از کسب و کارها، یک نتیجه حیاتی برای ما داشت. اینکه هر چقدر انتظارات مشتری از یه پیمانکار شفاف‌تر باشه، نتیجه برای هر دو طرف رضایتبخش‌تر میشه.

اما نکته مهم اینجا بود، که یه کسب و کار که حوزه فعالیتش هیچ ارتباط مستقیمی با فناوری اطلاعات و ارتباطات نداره، چطور بفهمه که باید چه انتظاراتی از یه پیمانکار خدمات شبکه داشته باشه؟ 

کلید معما اینجاست، و شرکت های پیشرو سالهاست که با این رویه موجبات پیشرفت خودشون و مشتریانشون رو فراهم کردن:

مشتری آگاه ‌تر ⇐ پیمانکار حرفه‌ای‌تر ⇐ مشتری راضی‌تر ⇐  پیمانکار موفق‌تر

این ذهنیت توی خانواده پیراسیس جاریه. پرسنل فنی و پشتیبانی، تیم فروش و مارکتینگ، بخش مالی و مدیران شرکت، همگی اعتقاد راسخی به این موضوع دارن و همه تلاششون رو در این راستا انجام میدن.

اما این مهم فقط یه ابزار برای هدف نهایی ماست:

هدف نهایی ما ترویج فرهنگ برون سپاری خدمات توی کشور عزیزمون، ایرانه.

ما عمیقاً خوشحالیم که رقیبامون از این رویه ما الگوبرداری می‌کنن و حتی فراتر از الگوبرداری، مطالب وب‌سایت ما رو کپی می‌کنن. 

ممنونیم که این مطلب رو مطالعه کردید و تشکر مخصوصی هم داریم از رقبای عزیز که به هر شکلی ما رو به هدفمون نزدیک‌تر می‌کنن.

پی‌نوشت:

از اونجایی که دوستان ما توی شرکت رایان پشتیبان مرتباً توی سایت ما حضور دارن، ازتون خواهش می‌کنیم که اسم پیراسیس رو از مطالب کپی شده حذف کنید تا سوء تفاهمی برای مراجعین سایتتون پیش نیاد.