با خلل شبکه مواجه گردیده‌اید؟ اینترنتتان سرعت کافی ندارد؟ کامپیوترهایتان به نقص‌ برمی‌خورند؟ در اینجا پنج علامت‌ را بازنگری میکنیم که نشان می دهند شما نیاز به یک کمپانی پشتیبانی شبکه دارید تا کسب و کارتان مجدد صورت بگیرید!

مدیر IT بنیان تمام عملیات تجاری میباشد. خیلی مهم نیست چه وقتی از سال یا این که چه فصلی باشد، شبکه شما بایستی شایسته ترین همت را در 24 ساعت شبانه‌روز و کل هفته داشته باشند. با این حال، مدیر سیستم‌های IT ممکن میباشد مشقت بار و گران باشد. بعلاوه در‌صورتی‌که مشکلی در سیستم‌های شبکه شما رخ دهد، به عنوان مثال سرور دچار مشکل شود ممکن میباشد تمرکزتان را از عمل‌‌های اصلی تجاری‌تان از دست بدهید.

چنین فرایندی نیازمند برنامه‌ریزی، تحقیق و ارزیابی مداوم میباشد تا کسب و عمل آنلاین‌تان سلامت بماند، و در عین حال که درگیر باصرفه‌سازی کارایی کسب و فعالیت خویش می‌باشید از وقوع ایرادات طولانی تر خودداری شود. با دقت به عمق مساله، صاحبان کسب و عمل اکثر وقت ها معتقدند مدیر IT صرفا عامل تاخیر و حواس‌پرتی آن‌ها در عملیات کلیدی کسب و فعالیت میباشد. اکنون از کجا بایستی فهمید که آماده مدیر IT برونسپاری می باشید و به یک کمپانی سرویس های پشتیبانی شبکه نیاز دارید؟

علامت 1: خطاهای IT متوالی واقعه می افتند – پیشرفت‌های جان دار در صنعت IT در درحال عوض کردن فناوری و طرز‌های تازه مهارتی ما می‌باشند. اما باوجود حجم کاری روزمره‌تان مجبورید در کنار آن به‌این مسائل  رسیدگی فرمایید.

تاثیر: با همیاری یک کمپانی سرویس ها پشتیبانی کانال کامپیوتری، خیالتان از بابت مسئولیت پرسنل IT ریلکس گردیده و سعی کارآمدتری برای کارها تجاری خویش خواهید داشت.

علامت 2: گروه IT شما پاسخگوی نیازهای خدماتی شما نیست – کارمندان IT شما با وجود تکنولوژی گسترده، به شدت سرگرم برآوردن نیازهای خدماتی می باشند که نیازمند مهارت‌های تخصصی آنهاست.

تاثیر: هنگامی که چاره‌های پشتیبانی مورد نیاز بیشتر از مهارت‌های کارمندان شما باشد، وجود سرویس های پشتیبانی شبکه کامپیوتری از CenCal Tek برای داشتن بالاترین کارایی سیستم‌هایتان ضروری خواهد بود.

علامت 3: هنگامی که با داده های بسیار مهم و حساسی سروکار دارید – کسب و فعالیت شما داده های بسیار مهمی را ذخیره میکند، به آن دسترسی دارد و یا این که آنرا انتقال می دهد و شما از احتمال افشا شدن یا این که هک شدن این داده ها حساس مطمئن نیستید.

تأثیر: سرویس های شبکه از CenCal Tek شما‌را مطمئن مینماید که داده‌های حیاتی مانند داده ها فردی و مالی و پرونده‌های طبابت مدام زیر نگهداری بوده و از پروتکل‌های استراتژیک برای تقابل با سرقت و عملکرد برای نفوذ به داده ها به کار گیری می‌گردد.

علامت 4: توان پیش‌بینی میزان دارایی IT خویش را ندارید- به خودتان می آیید و می بینید هزینه‌های IT شما هر ماه بیش تر میگردد و نمی‌توانید یک برنامه میزان دارایی منظم داشته باشید. هرگاه مشکلی پیش می آید، بایستی هزینه‌های مازاد را پرداخت نمائید.

تاثیر: با استخدام یک ارائه دهنده سرویس های مدیریت گردیده هزینه ثابتی پرداخت خواهید کرد چندان اهمیت ندارد چقدر نیاز به پشتیبانی داشته باشید، حتی زمانی نیاز به پشتیبانی اضطراری دارید لازم نیست هزینه‌های مازاد بپردازید. با این عمل قابلیت داشتن یک طرح میزان دارایی قابل‌ پیش‌بینی را خواهید داشت.

علامت 5: میخواهید، البته نمی‌توانید نیازهای IT را حق تقدم بندی نمایید – بعداز اینکه هر سیستم بزرگی تحت بازبینی دوباره قرار می گیرد، نیاز به برنامه‌ریزی درست برای حق تقدم‌بندی IT و ایرادات پیش رو دارد، ولی برای شما این عمل بخاطر وجود مسائل دیگر انجام‌پذیر نیست.

تاثیر: با وجود برنامه سرویس های مدیریت گردیده، نیازهای IT شما حق تقدم‌بندی گردیده و سیستم‌های شما تحت بررسی 24 ساعته در طول هفته قرار می گیرند. بقیه مسائل هم گذشته از اینکه مشکلی برای کسب و عمل یا این که اینترنت‌وبسایت‌تان پیش بیاورند شناسایی و حل میگردند.

در صورتی‌که کسب و کارتان هر مورد از این علامت ها را تجربه کرده، وقت آن رسیده که به متخصصان IT مراجعه‌نمایید و از ارائه دهندگان سرویس های مدیریت گردیده یاری بگیرید.