خط مشی پیراسیس

شرکت پیراسیس در طول فعالیت خود همواره یک اصل حیاتی را سرلوحه خویش قرار داده و این اصل،

رضایت مشتری از خدمات دریافتی از جانب ما بوده است.

 

ارائه خدمات شبکه به شرکت ها وظیفه اصلی کارشناسان پیراسیس است. از دیدگاه ما به دلیل رابطه تنگاتنگی که تداوم کسب و کار با زیرساخت و سرویس‌های فناوری اطلاعات دارد، رضایت مشتری با ارائه بالاترین کیفیت خدمات از جانب ما در جهت حفظ این تداوم میسر می گردد.

ما نیز در پاسخ به اعتماد مشتریانمان، اصولی را رعایت می‌کنیم و رویه هایی را اجرا می‌کنیم که خط مشی واحد پشتیبانی شرکت پیراسیس است.

اصولی که ما در ارائه خدمات شبکه به شرکت ها به آنها پایبند هستیم:

 • ما به اهمیت رابطه تداوم کسب و کار و ارائه خدمات شبکه به شرکت ها واقف هستیم، پس در طول 365 روز سال و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریانمان هستیم.
 • ما زودتر از بقیه کارکنان در محل شرکت مشتری حضور پیدا می‌کنیم تا با اطمینان از عملکرد صحیح کلیه سرویس ها، جلوی کوچکترین خلل در تداوم کسب و کار مشتریانمان را بگیریم.
 • ما خدمات بروزرسانی و بهینه سازی زیرساخت و سرویس ها را در خارج از ساعات اداری و در روزهای تعطیل انجام می دهیم تا خللی در انجام فعالیت های روزمره مشتریانمان وارد نگردد.
 • تفکر و روحیه فعالیت تیمی در بدنه شرکت ما جاریست. علاوه بر آن هر کدام از کارشناسان ما موظف هستند تا به دانش و وظیفه بقیه همکاران اشراف داشته باشند تا مشتریانمان دغدغه وابسطه بودن به یک کارشناس خاص را نداشته باشند.
 • ما امانت دار دارایی های مادی و معنوی مشتریانمان چه در طول قرارداد و چه پس از آن هستیم. بند عدم افشای اطلاعات (NDA: non-disclosure agreement) جزء لاینفک قراردادهای ما با مشتریانمان است، تا نه تنها از نظر اخلاقی و حرفه ای، بلکه از نظر حقوقی نیز تعهد خود را به امانت داری به اثبات برسانیم.
 • اطلاعاتی همچون گذرواژه ها، کلمات عبور، تنظیمات تجهیزات، تنظیمات سرویس ها، و هر آنچه در تعهد خدمات ما به مشتریانمان است، جزو دارایی های مشتری ما محسوب می شود. ما تمام اطلاعات مربوطه که تعهد نگهداری از آنها را داریم، مستند کرده و در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.

ما به عنوان یک شخص حقوقی بر توافقنامه سطح ارائه خدمات (SLA: service-level agreement) منعقد شده با مشتریان پایبند بوده و در صورت قصور از تعهداتمان، تبعات آن را می پذیریم.

 • بخش مهمی از وظیفه ارائه خدمات شبکه به شرکت ها ، در تعامل صحیح همکاران ما با کارمندان مشتریانمان است. کارشناسان ما به بهترین شکل این مهم را به انجام می رسانند چون می دانند که سطح آگاهی کارمندان از دانش فناوری اطلاعات متفاوت است و در نتیجه تعامل با کارمندان جهت رفع مشکلات نیز متفاوت خواهد بود.
 • روابط انسانی بین کارشناسان ما و کارمندان مشتریان جزء لاینفک ارائه خدمات شبکه به شرکت ها از جانب ما می باشد. کارشناسان ما با رعایت اصول رفتار حرفه‌ای در محیط کار، نه تنها خود از این اصول تخطی نمی‌کنند بلکه با رعایت احترام، به کارمندان مشتریان نیز اجازه تخطی از این اصول را نمی‌دهند.
خدمات شبکه به شرکت ها

رویه‌هایی که ما در ارائه خدمات شبکه به شرکت ها در پیش می‌گیریم:

 1. مشتریان ما از سامانه تیکتینگ جهت درج و پیگیری مشکلات خود استفاده می‌کنند؛ در مرحله بعد و در صورت عدم رفع مشکل، از طریق تماس تلفنی و ابزارهای کمک از راه دور مشکلات کاربران را حل می‌کنیم. در صورت لزوم به صورت حضوری مشکل را رفع می‌کنیم.
 2. ما کلیه ایستگاه‌های کاری و سرویس دهنده‌ها را مجهز به پیشرفته‌ترین آنتی ویروس و دیوار آتش می‌کنیم و هر روز بر عملکرد صحیح و بروزرسانی آن نظارت می‌کنیم.
 3. ما اطلاعات کاملی از جزئیات سخت افزاری ایستگاه‌های کاری، سرویس دهنده‌ها و تجهیزات شبکه داشته و بروزرسانی سخت افزارها را جهت افزایش پایداری و بازدهی، بر اساس نیاز مشتری و با تایید مدیران انجام می‌دهیم.
 4. ما سیستم عامل‌ها و نرم افزارهای کاربردی را به صورت مرتب بروزرسانی می‌کنیم تا علاوه بر افزایش پایداری و بازدهی آنها، از مخاطرات امنیتی نیز پیشگیری کنیم.
 5. مدیریت پهنای باند شبکه و اینترنت بر اساس اولویت‌دهی به سرویس‌های ضروری مشتری و سیاست‌های کنترلی که از طرف مدیریت شرکت‌ها ارائه می‌شود و نظارت هر روزه بر این مهم، جزو رویه‌هایی است که ما اجرا می‌کنیم.
 6. پشتیبان‌گیری از اطلاعات حیاتی و سرویس دهنده‌ها نقشی اساسی در ارائه بهترین خدمات شبکه به شرکت ها در جهت تامین تداوم کسب و کار مشتریان ایفا می‌کند. ما علاوه بر پشتیبان‌گیری، صحت عملکرد نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای مرتبط با این امر را هر روز نظارت کرده و علاوه بر نگهداری محتویات پشتیبان در محل شرکت کارفرما، در دوره‌های زمانی مشخص این محتویات را بر روی هارد دیسک خارجی کپی کرده و در اختیار کارفرما قرار می‌دهیم.
 7. بررسی زیرساخت شبکه، ایستگاه‌های کاری، سرویس دهنده‌ها، برنامه‌های کاربردی و درگاه اینترنت از منظر امنیتی از رویه‌های هر روزه ما بوده و نسبت به آن متعهد هستیم.
 8. ارائه گزارشات به کارفرما از عملکرد سرویس دهنده‌ها، در دسترس بودن زیرساخت شبکه و اینترنت، و عملکرد صحیح سامانه پشتیبان‌گیری از اصول اولیه ارائه خدمات شبکه به شرکت ها در پیراسیس است.
تجربیات موفق مشتریان

کارشناسان پشتیبانی شرکت پیراسیس به خط مشی این واحد اعتقاد راسخی دارند که ثمره آن نه تنها رضایت تمامی مشتریان از خدمات ارائه شده توسط ما بوده بلکه این اصول و رویه ها محیطی پویا، حرفه ای و صمیمی را در شرکت ما فراهم کرده است. تجربیات موفق مشتریان ما را ببینید:

تجربیات موفق مشتریان