5 نشانه که شما به یک شرکت خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه (MSP) نیاز دارید

با مشکل شبکه مواجه شده‌اید؟ اینترنتتان سرعت کافی ندارد؟ کامپیوترهایتان به مشکل برمی‌خورند؟ در اینجا پنج نشانه‌ای را بررسی می‌کنیم که نشان می‌دهند شما نیاز به یک شرکت پشتیبانی شبکه دارید تا کسب و کارتان دوباره شکل بگیرید!

مدیریت IT بنیان تمام عملیات تجاری است. مهم نیست چه زمانی از سال یا چه فصلی باشد، شبکه شما باید بهترین عملکرد را در 24 شبانه‌روز و کل هفته داشته باشند. با این حال، مدیریت سیستم‌های IT ممکن است سخت و گران باشد. بعلاوه اگر مشکلی در سیستم‌های شبکه شما رخ دهد، مثلاً سرور خراب شود ممکن است تمرکزتان را از فعالیت‌‌های اصلی تجاری‌تان از دست بدهید.

چنین فرایندی مستلزم برنامه‌ریزی، تحقیق و تحلیل مداوم است تا کسب و کار آنلاین‌تان سالم بماند، و در عین حال که مشغول بهینه‌سازی عملکرد کسب و کار خود هستید از وقوع مشکلات بیشتر جلوگیری شود. با توجه به عمق مساله، صاحبان کسب و کار اغلب معتقدند مدیریت IT تنها دلیل تاخیر و حواس‌پرتی آنها در عملیات کلیدی کسب و کار است. حالا از کجا باید فهمید که آماده مدیریت IT برونسپاری هستید و به یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه نیاز دارید؟

نشانه 1: مشکلات IT پشت سرهم اتفاق می‌افتند – پیشرفت‌های موجود در صنعت IT در حال تغییر دادن فناوری و روش‌های جدید مهارتی ما هستند. ولی باوجود حجم کاری روزانه‌تان مجبورید در کنار آن به این مسائل یکی پس از دیگری رسیدگی کنید.

تاثیر: با همکاری یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری، خیالتان از بابت مسئولیت کارکنان IT راحت شده و عملکرد کارآمدتری برای امور تجاری خود خواهید داشت.

نشانه 2: تیم IT شما پاسخگوی نیازهای خدماتی شما نیست – کارکنان IT شما با وجود تکنولوژی گسترده، به شدت درگیر برآوردن نیازهای خدماتی هستند که مستلزم مهارت‌های تخصصی آنهاست.

تاثیر: وقتی راه‌حل‌های پشتیبانی موردنیاز فراتر از مجموعه مهارت‌های کارکنان شما باشد، وجود خدمات پشتیبانی شبکه کامپیوتری از CenCal Tek برای داشتن بالاترین عملکرد سیستم‌هایتان ضروری خواهد بود.

نشانه 3: وقتی با اطلاعات بسیار مهم و حساسی سروکار دارید – کسب و کار شما اطلاعات بسیار مهمی را ذخیره می‌کند، به آن دسترسی دارد و یا آنرا انتقال می‌دهد و شما از احتمال فاش شدن یا هک شدن این اطلاعات حساس مطمئن نیستید.

تأثیر: خدمات شبکه از CenCal Tek شما را مطمئن می‌کند که داده‌های حیاتی مانند اطلاعات شخصی و مالی و پرونده‌های پزشکی همیشه تحت محافظت بوده و از پروتکل‌های استراتژیک برای مقابله با سرقت و تلاش برای نفوذ به اطلاعات استفاده می‌شود.

نشانه 4: توانایی پیش‌بینی بودجه IT خود را ندارید- به خودتان می‌آیید و می‌بینید هزینه‌های IT شما هر ماه بیشتر می‌شود و نمی‌توانید یک برنامه بودجه منظم داشته باشید. هرگاه مشکلی پیش می‌آید، باید هزینه‌های اضافی پرداخت کنید.

تاثیر: با استخدام یک ارائه دهنده خدمات مدیریت شده هزینه ثابتی پرداخت خواهید کرد مهم نیست چقدر نیاز به پشتیبانی داشته باشید، حتی وقتی نیاز به پشتیبانی اضطراری دارید لازم نیست هزینه‌های اضافی بپردازید. با این کار امکان داشتن یک طرح بودجه قابل‌ پیش‌بینی را خواهید داشت.

نشانه 5: می‌خواهید، اما نمی‌توانید نیازهای IT را اولویت بندی کنید – پس از اینکه هر سیستم بزرگی تحت بررسی مجدد قرار می‌گیرد، نیاز به برنامه‌ریزی صحیح برای اولویت‌بندی IT و مشکلات پیش رو دارد، اما برای شما این کار بخاطر وجود مسائل دیگر امکان‌پذیر نیست.

تاثیر: با وجود برنامه خدمات مدیریت شده، نیازهای IT شما اولویت‌بندی شده و سیستم‌های شما تحت نظارت 24 ساعته در کل طول هفته قرار می‌گیرند. سایر مسائل هم قبل از اینکه مشکلی برای کسب و کار یا وب‌سایت‌تان پیش بیاورند شناسایی و حل می‌شوند.

اگر کسب و کارتان هر یک از این نشانه‌ها را تجربه کرده، وقت آن رسیده که به متخصصان IT مراجعه کنید و از ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده کمک بگیرید.