اجازه دهید نظری به پنج دلیل عمده ای که تجارت استرالیا درحال تبدیل به سرویس های تلفن اینترنتی (VOIP) به منظور جایگزین کردن خدمات قدیمی خود است نگاهی بیاندازیم:

بیشتر بخوانید  مزایا و معایب انتقال سیستم تلفن به تلفن اینترنتی (VOIP)

۱. مملو از ویژگی است

اغلب تولید کنندگان تلفن اینترنتی (VOIP) مشخصه هایی با خدمات تلفن اینترنتی (VOIP) خود می گنجانند زیرا سیستم های سنتی معمولاً یک هزینه اضافی به بار خواهد آورد. بنابراین، از آنجاییکه شما ماهیانه ممکن است برای تولیدکنندگان Caller ID، انتقال تماس، انتظار تماس و جابجایی تماس هستید، این ویژگی ها معمولاً در سرویس تلفن اینترنتی (VOIP) شما بدون هیچ گونه هزینه اضافی گنجانده خواهد شد. دامنه این ویژگی ها کاملاً قابل گسترش هستند، و برای از این مغازه به آن مغازه کردن میان تولیدکنندگان مختلف هزینه می کند. برخی برای یک کالا بیش از دیگران بخاطر مشخصه های بیشتر پول می پردازند، اگرچه برخی به طور رایگان میزبانی کلی آنها را به عهده می‌گیرند.

۲.تلفن اینترنتی (VOIP) بهترین دوست با سیستم تلفن شما خواهد بود

تلفن اینترنتی (VOIP) به دلایل بسیاری به سیستم های تلفنی تجاری می پردازد، و با یک سیستم سنتی، تلفیقی، IP یا میزبان کار خواهد بود. در برخی موارد، به مجوزهای جدید و ATA نیاز است، بنابراین در جستجوی یک تولید کننده میزبانی باشید که بشما در انتقال سیستم تلفن خود به تلفن اینترنتی (VOIP) با حداقل هزینه کمک کند.

۳. به شما کمک می کند تا مقدار زیادی صرفه جویی کنید

از آنجایی که تلفن اینترنتی (VOIP) از اینترنت به عنوان یک گذرگاه برای ارتباط شما، به جای کابل هایی که در گذشته در یک شبکه PSTN مورد استفاده قرار می گرفت، بهره می گیرد، هزینه خط اولین جایی است که شما شاهد صرفه جویی هستید. برخی از تولیدکنندگان خطوط تلفن اینترنتی (VOIP) با قیمت پایین عرضه می کنند. همین امر شامل تماس های تلفنی شما نیز می شود. حتی تماس های تلفنی بین المللی تا سه برابر ارزان تر از خطوط PSTN، و برای برخی تولیدکنندگان محصول، تماس های ملی و بین المللی رایگان هستند. نرخ موبایل ارزانتر است و ما شخصاً مشاهده کرده ایم که مشتریان ما یک صرفه جویی ۷۰٪ در صورت حساب ماهیانه تلفنی خود پس از انتقال کاربرد به تلفن اینترنتی (VOIP) داشته اند.

۴. بسیار منعطف تر است

یکی از معایب سیستم ارتباط سنتی این بود کهاگر شما می خواستید کاربر دیگری به اداره خود اضافه‌کنید، می بایست هزینه خط دیگری را نیز پرداخت می کردید، و کسی را برای نصب خروجی به اداره خود فرامی‌خواندید. تلفن اینترنتی (VOIP) در افزایش یا کاهش مقیاس بسیار آسان تر است، و اغلب تغییراتی که احتمالاً ایجاد‌می‌کنید می تواند از راه دور از طریق ارائه کننده صورت گیرد. همین روند شامل مدیریت ویژگی های خود می شود، و در اغلب موارد، درحقیقت می توانید تغییراتی که خود می خواهید با استفاده از یک واسط شبکه (درصورتی که از یک سافت فون استفاده می کنید) حاصل کنید.

۵. دوستانه ترین گزینه متعلق به شماست

تقریبا به زودی، تمام خطوط PSTN حذف و یا زائد خواهند شد، بنابراین خواه ناخواه، تلفن اینترنتی (VOIP) تنها پاسخ موجود خواهد بود. به علاوه دلایل بسیار بیشتری برای تجارت خرد و متوسط برای انتقال استفاده از تلفن اینترنتی (VOIP) وجود دارد که می‌توانید در اینجا اطلاعات بیشتری از آنها کسب کنید.
گرچه پروتکل انتقال صدا از طریق اینترنت (VOIP) منافع زیادی دارد، مانند هرچیزی دارای معایبی نیز هست و همه معایبی که به آن مربوط است تحت شرایط خاصی معتبر است.

۱.تلفن اینترنتی (VOIP) وابسته به کیفیت اتصال اینترنت است

این موضوع می تواند کیفیت تماس های تلفنی VoIP شما را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین برای اطمینان یافتن از اینکه پهنای باند شما قادر به حمل خدمات تلفن اینترنتی (VOIP)است، به علاوه برای استفاده عمومی شما حائز اهمیت است، درغیر اینصورت یک دانلود سنگین می تواند موجب افت سیگنال تماس های تلفنی شما گردد. به همین دلیل است که شریک حامل SpringCom به شما توصیه داشتن یک اتصال اینترنتی اختصاصی تنها برای داده های صوتی خود می کند.

۲.خطر انواع ویروس ها و هکرها را در پی دارد

این مورد نادر است، اما هک تلفن اینترنتی (VOIP) قطعاً وجود دارد. خبر خوب این که مراحل آسانی وجود دارد که کسب‌و‌کار شما می تواند جهت محافظت در برابر خطرات نسبت به آنها اقدام کند.

۳. می تواند تماس اضطراری حاصل کند

به دلیل اینکه تلفن اینترنتی (VOIP) از یک آدرس IP به عنوان یک شماره تلفن استفاده می کند، و یک مکان جغرافیایی را نمی توان از یک آدرس IP استخراج کرد. با خطوط PSTN، اگر نمی توانید به اپراتور اورژانس آدرس خود را بگویید، آنها کماکان می توانند موقعیت شما را ردیابی کنند. با تلفن اینترنتی (VOIP) ، تماس‌گیرنده در صورتی که نتواند آدرس خود را به اپراتور بگوید، راهی برای یافتن مکان دقیق پیدا نخواهد کرد.