برون سپاری کارها مرتبط با بخش فناوری داده ها به شرکتهای سرویس پشتیبانی شبکه (MSP) ، مزیت ها و پیامدهای مثبت زیادی خواهد داشت. شما میتوانید این کارها را به اشخاصی غیر از موسسه های سرویس های پشتیبانی شبکه نیز برون سپاری فرمایید؛ البته در این‌حالت، امتیازها و سرویس های چندانی عاید شما نمیشود. خیلی از شرکتها این سرویس ها را به یک فرد می‌سپارند. به خصوص هنگامی یک کمپانی جدید تاسیس یا این که نه چندان پهناور باشد این اشتباه خیلی رخداد می‌ دهد که دنبال فردی بگردند که بتوانند به طور نصفه‌وقت از خدماتش استعمال نمایند. خطایی که ارتکاب آن می تواند تاوان سنگینی برای یک کسب و عمل داشته باشد. درین نوشتار، یکسری آیتم از مهمترین علل ضرورت برون‌سپاری کارها فناوری داده ها به یک کمپانی چابکدست پشتیبانی شبکه را معرفی می کنیم.

برون سپاری سرویس های شبکه: کسب دستاورد بیش تر با صرف انرژی کمتر

خیلی از بنگاه‌های کسب و فعالیت کوچک و میانگین، از خطاها و دغدغه‌های فراوان پیش رویشان گلایه دار هستند. این بنگاه‌ها، نیاز به کسب بضاعت‌هایی یگانه دارند تا بتوانند با صرف انرژی و هزینه‌ی کمتر حاصل بزرگتری کسب نمایند. با اعتنا به آنکه ساعت های کاری شرکتها در بعضی روز ها به بیست و چهار ساعت میرسد و در عین حال، سرعت تحول و تکامل فناوری نیز درحال ارتقاء میباشد، برون سپاری کارهای فناوری داده ها یک راهکار معمولی برای رهایی از توشه و فشار استرس به شمار میاید. یک کمپانی سرویس پشتیبانی شبکه (MSP)، بخش اعظمی از فرآیندهای سازمان شما‌را به صورت خود کار اجرا می نماید؛ بنابراین، شما مطمئن خواهید بود که از 100 درصد گنجایش زمان، به کارگیری خواهد شد.

از مدیریت جزئیات دست بکشید؛ به سرویس رسانی درگیر شوید!

بعضی وقتها، کمپانی‌های وسیع از بروز غایت توانمندی و پتانسیل خویش گشوده میمانند. چون تمام انرژی، دوره و هزینه‌ی خویش را صرف جزئیات نه چندان مهم میکنند. این موسسه‌ها، دشوار عمل می‌نمایند. البته نیمی از یک روز کاری خویش را به مسائل و خطاها نرم افزارها و سخت افزارها یا این که وب و شبکه اختصاص میدهند که هیچ نقشی در پیشبرد هدف های کمپانی ندارند. درین موقعیت، برون سپاری کارها شبکه یک مورد‌ بسیار کارآمد خواهد بود. شما میتوانید برای حل مسائل و ایرادات فناوری کمپانی خویش، از سرویس های فنی کمپانی‌های کارآزموده و چابکدست دراین باره منفعت بگیرید.

یافتن اشخاص مستعد و حرفه ای در حوزه فناوری داده ها، مشقت بار میباشد!

بیایید این واقعیت را بپذیریم که یافتن یک راهنما و همیار خوب، بسیار طاقت فرسا میباشد. آن نوع از بنگاه‌های کسب و عمل که از تخصص کافی در مورد فناوری داده ها برخوردار نیستند، حتی نمی‌دانند که یک کارمند بخش IT می بایست چه مهارت‎ها و توانمندی‌هایی داشته باشد. این مجموعه‌ها میتوانند ضمن برون سپاری کارهای بخش فناوری داده ها، بر این اشتباهات غلبه نمایند و تماما، به یک کمپانی پشتیبانی شبکه متکی باشند. تأمین‌کننده‌های سرویس پشتیبانی شبکه (MSP) در مقایسه با کمپانی‌های پشتیبانی کامپیوتری، از تجربیات متنوع‌تر و بدون نقص‌تری برخوردارند و براین اساس، از پَس مدیریت تمام اشتباهات بر خواهند آمد.

برون‌سپاری کارهای فناوری داده ها: ارتقاء اطمینان در تمام جوانب

بخش IT قابل اعتماد، یکی‌از ارکان و مؤلفه‌های ضروری برای فعال سازی یک کسب و عمل وسیع میباشد. آیا تا به امروز در یک سخنرانی حضور داشته‌اید که فی مابین آن، پروژکتور یا این که لپ‌تاپ سخنران از فعالیت بیافتد؟ این ایرادات، کمپانی صاحبخانه سخنرانی را بسیار آماتور و مبتدی و تازه کار جلوه میدهند و از سرعت و نظم برنامه‌ها نیز می‌کاهند. شاید کسب و عمل شما به یک پروژکتور بی آلایش متکی نباشد. البته مشکلاتی از قبیل ازکارافتادن شبکه یا این که عدم دسترسی به داده‌ها ممکن میباشد برد کسب و کارتان را به تأخیر بیاندازند. برون سپاری کارهای فناوری داده ها به کمپانی‌های سرویس پشتیبانی شبکه (MSP)، به این معناست که مسئولیت رسیدگی به کارهای مذبور به یک کمپانی واگذار شده‌است که می‎تواند فنی‌تر و درست‌تر این کارها را به انجام برساند. در حین تعیین یک کمپانی سرویس های شبکه، به تجربیات و سوابق‌ برد‌های آن اعتنا نمائید. حتی شما این حق را دارید که از آن‌ها بخواهید تا امکانی را مهیا نمایند که بتوانید با مشتریان قبلیشان تماس حاصل نمایید و درخصوص کارایی آن‌ها اطمینان نتایج فرمائید.

ما روی وب سایت خودمان یک صفحه به اسم مشتریان ما ایجاد کرده‌ایم و کلیه موسسه های مشتریانمان را در آن معرفی کرده‌ایم. همچنین در حالتی‌که یک مشتری از ما بخواهد تا قابلیت و امکان برقراری تماس با مشتریان دیگرمان را آماده کنیم، با کمال میل این عمل را انجام خوا‌هیم بخشید.

به جای فرآیندهای تعمیر و حفظ، تمرکز خویش را بر نوآوری معطوف نمایید!

حاصل نتایج از مطالعات و پژوهش‌های اخیر نشان می دهند که بنگاه‌های کسب و فعالیت، به صورت معدل، حدود 80 درصد از میزان دارایی خاص به بخش فناوری داده ها را به محافظت و نگهداری کیفیت عملیات‌های روزانه اختصاص می دهند. و صرفا 20 درصد از این میزان دارایی به پروژه‌ها و برنامه‌های نوآورانه اختصاص می یابد. آیا در صورتیکه کمپانی شما بتواند منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بیشتری را به گسترش سهم خویش در بازار، پباده سازی و ساخت یک نرم افزار موبایل یا این که خرید امکانات نو برای کارکنان اختصاص دهد، امتیازها و منافع بیشتری به دست نخواهد آمد؟ برون سپاری سرویس های شبکه، قابلیت و امکان حفظ و رسیدگی به کارها با صرف هزینه اندک را مهیا می آورد و در عین حال، ایستایی و رکود را نیز از در میان میبرد. بنابراین، کمپانی دوره‌ی بیشتری برای پرداختن به شغل های نوآورانه و خلاقانه خواهد داشت.

همیاری و شرکت کردن با شرکت خدمات پشتیبانی شبکه مثل پیراسیس، امتیازهای مثبت زیادی خواهد داشت. در حالتی‌که یک کمپانی دارای اعتبار و متبحر را گزینش فرمایید، این امتیازها و نتیجه ها در بالاترین سطح ممکن عاید شما خواهند شد. منفعت‌گیری از تخصص اینگونه کمپانی‌ها، موجب ارتقا اطمینان‌پذیری، ارتقای کیفیت مدیریت زمان و پیدایش فضای کافی برای اجرای پروژه‌های تازه می‌گردد. در شرایطی‌که درصدد برون‌سپاری سرویس های شبکه در سازمان خویش می باشید، در‌پی تأمین‌کننده‌ای بگردید که خویش را سهیم و یار و همدم کمپانی شما بداند و شما‌را درخصوص دستیابی به هدف ها و مقاصدتان کمک کند.

حرف نهایی اینکه درصورتی که قصد دارید از این سرویس ها استعمال نمائید، قطعاً از یک قرارداد سفت و همه‌جانبه، که پشتیبانی سرویس ها درست باشد منفعت ببرید. ما یک نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه را همراه با توضیحات بدون نقص روی تارنما قرار داده‌ایم که مطالعه آن میتواند برایتان بسیار راهگشا باشد.