برون سپاری امور مربوط به بخش فناوری اطلاعات به موسسات خدمات نگهداری شبکه (MSP) ، مزیت ها و پیامدهای مثبت متعددی خواهد داشت. شما می توانید این امور را به افرادی غیر از شرکتهای خدمات نگهداری شبکه نیز برون سپاری کنید؛ البته در‌این‌صورت‌، امتیازها و خدمات چندانی عاید شما نمی‌شود. خیلی از شرکت ها این خدمات را به یک شخص می‌سپارند. به خصوص زمانی یک شرکت تازه تاسیس یا نه چندان بزرگ باشد این کار اشتباه خیلی اتفاق می‌افتد که به دنبال شخصی بگردند که بتوانند به صورت نیمه‌وقت از خدماتش به کار گیری کنند. خطایی که ارتکاب آن می تواند تاوان سنگینی برای یک کسب و کار داشته باشد. در‌این نوشتار، چند مورد از مهم ترین علل ضرورت برون‌سپاری امور فناوری اطلاعات به یک شرکت مجرب نگهداری شبکه را معرفی میکنیم.

کسب دستاورد بیشتر با صرف انرژی کمتر

خیلی از بنگاه‌های کسب و فعالیت کوچک و متوسط، از خطاها و گرفتاری‌های فراوان پیش رویشان شکایت دارند. این بنگاه‌ها، نیاز به کسب توان‌هایی خاص دارند تا بتوانند با صرف انرژی و هزینه‌ی کمتر نتیجه بزرگتری کسب کنند. با توجه به آنکه ساعات کاری موسسه ها در برخی روزها به بیست و چهار ساعت میرسد و در عین حال، سرعت تحول و تکامل فناوری نیز در حالا افزایش است، برون سپاری امور فناوری اطلاعات یک راهکار ساده برای رهایی از بار و فشار استرس به شمار می‌آید. یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه (MSP)، بسیاری از فرآیندهای سازمان شما را به طور اتوماتیک اجرا می‌کند؛ در بهره، شما مطمئن خواهید بود که از 100 درصد ظرفیت زمانی، نهایت استفاده به فعالیت خواهد آمد.

از مدیریت جزئیات دست بکشید؛ به خدمات رسانی درگیر شوید!

برخی اوقات، شرکت‌های پهناور از بروز نهایت توانمندی و پتانسیل خود باز می‌مانند. زیرا تمام انرژی، زمان و هزینه‌ی خود را صرف جزئیات نه چندان اصلی می‌کنند. این شرکت‌ها، مشقت بار کار می‌کنند. ولی نیمی از یک روز کاری خود را به مسائل و خطاها نرم‌افزارها و سخت‌افزارها یا اینترنت و شبکه اختصاص می‌دهند که هیچ نقشی در پیشبرد اهداف و مقاصد شرکت ندارند. در این حالت، برون سپاری امور شبکه یک آیتم‌ بسیار کارآمد خواهد بود. شما می‌توانید برای حل مسائل و خطاها فناوری شرکت خود، از خدمات حرفه‌ای شرکت‌های کاردان و مجرب در این باره منفعت بگیرید.

پیدا کردن افراد مستعد و ماهر در حوزه فناوری اطلاعات، طاقت فرسا می باشد!

بیایید این حقیقت را قبول کنیم که جستن یک راهنما و همیار خوب، بسیار مشقت بار می باشد. آن دسته از بنگاه‌های کسب و عمل که از تخصص کافی راجع‌به فناوری اطلاعات برخوردار نیستند، حتی نمی‌دانند که یک کارمند بخش IT می بایست چه مهارت‎ها و توانمندی‌هایی داشته باشد. این مجموعه‌ها می‌توانند ضمن برون سپاری امور نصیب فناوری اطلاعات، بر این اشتباهات غلبه کنند و به طور کامل، به یک شرکت خدمات نگهداری شبکه متکی باشند. تأمین‌کننده‌های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) در مقایسه با شرکت‌های پشتیبانی کامپیوتری، از تجربیات متنوع‌تر و کامل‌تری برخوردارند و براین اساس، از پَس مدیریت مجموع مشکلات بر خواهند آمد.

ارائه دهنده خدمات IT

برون‌سپاری امور فناوری اطلاعات: ارتقا اطمینان

قسمت IT قابل اعتماد، یکی از ارکان و مؤلفه‌های ضروری برای فعال‌ساز‌ی یک کسب و فعالیت بزرگ است. آیا تاکنون در یک سخنرانی حضور داشته‌اید که دربین آن، پروژکتور یا لپ‌تاپ سخنران از کار بیافتد؟ این مشکلات، شرکت صاحبخانه سخنرانی را بسیار آماتور و مبتدی و تازه کار جلوه میدهند و از سرعت و نظم اپلیکیشن‌ها نیز می‌کاهند. شاید کسب و کار شما به یک پروژکتور معمولی متکی نباشد. ولی مشکلاتی از قبیل ازکارافتادن شبکه یا عدم دسترسی به داده‌ها ممکن است موفقیت کسب و کارتان را به تأخیر بیاندازند. برون سپاری امور فناوری اطلاعات به شرکت‌های پشتیبانی از شبکه (MSP)، بدین معناست که مسئولیت رسیدگی به امور مذبور به یک شرکت واگذار شده است که می‎تواند فن‎ای‌تر و صحیح‌تر این امور را به انجام برساند. در زمان انتخاب یک شرکت خدمات شبکه، به تجربیات و سابقه‌ی موفقیت‌های آن اعتنا فرمایید. حتی شما این حق را دارید که از آنها بخواهید تا امکانی را مهیا کنند که بتوانید با مشتریان قبلیشان تماس بگیرید و درخصوص سعی آن‌ها اطمینان حاصل نمایید.

ما روی تارنما خودمان یک صفحه به نام مشتریان ما درست کرده‌ایم و تمامی موسسه ها مشتریانمان را در آن معرفی کرده‌ایم. همینطور در‌صورتی‌که یک مشتری از ما بخواهد تا قابلیت و امکان برقراری تماس با مشتریان دیگرمان را فراهم کنیم، با کمال میل این کار را انجام خواهیم داد.

به جای فرآیندهای تعمیر و محافظت، تمرکز خود را بر ابتکار معطوف کنید!

نتایج نتایج از مطالعات و پژوهش‌های اخیر نشان می دهند که بنگاه‌های کسب و عمل، به طور میانگین، حدود 80 درصد از بودجه مختص به نصیب فناوری اطلاعات را به نگهداری و حفظ کیفیت عملیات‌های روزمره اختصاص می‌دهند. و صرفا 20 درصد از این بودجه به پروژه‌ها و اپ‌های نوآورانه اختصاص می یابد. آیا در صورتی‌که شرکت شما بتواند منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بیشتری را به توسعه و گسترش سهم خود در بازار، طراحی و تولید یک نرم‌افزار موبایل یا خرید تجهیزات جدید برای پرسنل اختصاص دهد، امتیازها و منافع بیشتری به دست نخواهد آمد؟ برون سپاری خدمات شبکه، قابلیت و امکان نگهداری و رسیدگی به امور با صرف هزینه اندک را فراهم میاورد و در عین هم اکنون، ایستایی و رکود را نیز از میان میبرد. در منفعت، شرکت دور و اطراف و روزگار بیشتری برای پرداختن به کارهای نوآورانه و خلاقانه خواهد داشت.

همکاری و مشارکت با موسسات خدمات پشتیبانی از شبکه مثل پیراسیس، امتیازها و نتایج مثبت اکثری خواهد داشت. در‌صورتی‌که یک شرکت معتبر و مجرب را انتخاب کنید، این امتیازها و نتیجه ها در بالاترین سطح ممکن عاید شما خواهند شد. فایده‌گیری از تخصص اینگونه شرکت‌ها، موجب ارتقا اطمینان‌پذیری، ارتقای کیفیت مدیریت زمان و پیدایش فضای کافی برای اجرای پروژه‌های جدید میشود. در‌حالتی که درصدد برون‌سپاری خدمات شبکه در سازمان خود میباشید، در ادامه تأمین‌کننده‌ای بگردید که خود را شریک و یار شرکت شما بداند و شما‌را در خصوص دستیابی به اهداف و مقاصدتان یاری دهد.

حرف نهایی اینکه در صورتیکه قصد دارید از این خدمات به کار گیری نمائید، مسلماً از یک قرارداد محکم و تمامی‌جانبه، که حمایت کننده خدمات صحیح باشد فایده ببرید. ما یک نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه را به یاروهمدم توضیحات کامل روی تارنما قرار داده‌ایم که مطالعه آن قادر است تا برایتان بسیار راهگشا باشد.