برون سپاری امور مربوط به بخش فناوری اطلاعات به شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) ، مزیت ها و پیامدهای مثبت متعددی خواهد داشت. شما می‌توانید این امور را به کسانی غیر از شرکت های خدمات پشتیبانی شبکه نیز برون سپاری کنید؛ اما در این صورت، امتیازها و خدمات چندانی عاید شما نمی‌شود. خیلی از شرکت ها این خدمات را به یک شخص می‌سپارند. به خصوص وقتی یک شرکت تازه تاسیس یا نه چندان بزرگ باشد این خطا خیلی اتفاق می‌افتد که به دنبال شخصی بگردند که بتوانند به صورت نیمه‌وقت از خدماتش استفاده کنند. خطایی که ارتکاب آن می‌تواند تاوان سنگینی برای یک کسب و کار داشته باشد. در این نوشتار، چند مورد از مهم‌ترین علل ضرورت برون‌سپاری امور فناوری اطلاعات به یک شرکت مجرب پشتیبانی شبکه را معرفی می‌کنیم.

برون سپاری خدمات شبکه: کسب دستاورد بیشتر با صرف انرژی کمتر

خیلی از بنگاه‌های کسب و کار کوچک و متوسط، از مشکلات و گرفتاری‌های فراوان پیش رویشان شکایت دارند. این بنگاه‌ها، نیاز به کسب توانایی‌هایی خاص دارند تا بتوانند با صرف انرژی و هزینه‌ی کمتر نتایج بزرگتری کسب کنند. با توجه به آنکه ساعات کاری شرکت ها در برخی روزها به بیست و چهار ساعت می‌رسد و در عین حال، سرعت تحول و تکامل فناوری نیز در حال افزایش است، برون سپاری امور فناوری اطلاعات یک راهکار ساده برای رهایی از بار و فشار استرس به شمار می‌آید. یک شرکت خدمات پشتیبانی شبکه (MSP)، بسیاری از فرآیندهای سازمان شما را به طور اتوماتیک اجرا می‌کند؛ در نتیجه، شما مطمئن خواهید بود که از 100 درصد ظرفیت زمانی، نهایت استفاده به عمل خواهد آمد.

از مدیریت جزئیات دست بکشید؛ به خدمات رسانی مشغول شوید!

گاهی اوقات، شرکت‌های بزرگ از بروز نهایت توانمندی و پتانسیل خود باز می‌مانند. زیرا تمام انرژی، زمان و هزینه‌ی خود را صرف جزئیات نه چندان مهم می‌کنند. این شرکت‌ها، سخت کار می‌کنند. اما نیمی از یک روز کاری خود را به مسائل و مشکلات نرم‌افزارها و سخت‌افزارها یا اینترنت و شبکه اختصاص می‌دهند که هیچ نقشی در پیشبرد اهداف و مقاصد شرکت ندارند. در این شرایط، برون سپاری امور شبکه یک گزینه‌ی بسیار کارآمد خواهد بود. شما می‌توانید برای حل مسائل و مشکلات فناوری شرکت خود، از خدمات حرفه‌ای شرکت‌های کاردان و مجرب در این زمینه بهره بگیرید.

پیدا کردن افراد مستعد و ماهر در حوزه فناوری اطلاعات، دشوار است!

بیایید این حقیقت را قبول کنیم که پیدا کردن یک راهنما و همیار خوب، بسیار دشوار است. آن دسته از بنگاه‌های کسب و کار که از تخصص کافی در زمینه فناوری اطلاعات برخوردار نیستند، حتی نمی‌دانند که یک کارمند بخش IT باید چه مهارت‎ها و توانمندی‌هایی داشته باشد. این شرکت‌ها می‌توانند ضمن برون سپاری امور بخش فناوری اطلاعات، بر این مشکلات غلبه کنند و به طور کامل، به یک شرکت پشتیبانی شبکه متکی باشند. تأمین‌کننده‌های خدمات پشتیبانی شبکه (MSP) در مقایسه با شرکت‌های پشتیبانی کامپیوتری، از تجربیات متنوع‌تر و کامل‌تری برخوردارند و بنابراین، از پَس مدیریت تمام مشکلات بر خواهند آمد.

برون‌سپاری امور فناوری اطلاعات: افزایش اطمینان در تمام جوانب

بخش IT قابل اعتماد، یکی از ارکان و مؤلفه‌های ضروری برای راه‌اندازی یک کسب و کار بزرگ است. آیا تاکنون در یک سخنرانی حضور داشته‌اید که در میان آن، پروژکتور یا لپ‌تاپ سخنران از کار بیافتد؟ این مشکلات، شرکت میزبان سخنرانی را بسیار آماتور و مبتدی جلوه می‌دهند و از سرعت و نظم برنامه‌ها نیز می‌کاهند. شاید کسب و کار شما به یک پروژکتور ساده متکی نباشد. اما مشکلاتی از قبیل ازکارافتادن شبکه یا عدم دسترسی به داده‌ها ممکن است موفقیت کسب و کارتان را به تأخیر بیاندازند. برون سپاری امور فناوری اطلاعات به شرکت‌های پشتیبانی از شبکه (MSP)، بدین معناست که مسئولیت رسیدگی به امور مذبور به یک شرکت واگذار شده است که می‎تواند حرفه‎ای‌تر و صحیح‌تر این امور را به انجام برساند. در زمان انتخاب یک شرکت خدمات شبکه، به تجربیات و سابقه‌ی موفقیت‌های آن توجه کنید. حتی شما این حق را دارید که از آنها بخواهید تا امکانی را فراهم کنند که بتوانید با مشتریان قبلیشان تماس بگیرید و در خصوص عملکرد آنها اطمینان حاصل نمایید.

ما روی وبسایت خودمان یک صفحه به نام مشتریان ما درست کرده‌ایم و تمامی شرکت های مشتریانمان را در آن معرفی کرده‌ایم. همینطور اگر یک مشتری از ما بخواهد تا امکان برقراری تماس با مشتریان دیگرمان را فراهم کنیم، با کمال میل این کار را انجام خواهیم داد.

به جای فرآیندهای تعمیر و نگهداری، تمرکز خود را بر نوآوری معطوف کنید!

نتایج حاصل از مطالعات و پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهند که بنگاه‌های کسب و کار، به طور میانگین، حدود 80 درصد از بودجه مختص به بخش فناوری اطلاعات را به نگهداری و حفظ کیفیت عملیات‌های روزمره اختصاص می‌دهند. و تنها 20 درصد از این بودجه به پروژه‌ها و برنامه‌های نوآورانه اختصاص می‌یابد. آیا اگر شرکت شما بتواند منابع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بیشتری را به توسعه سهم خود در بازار، طراحی و تولید یک نرم‌افزار تلفن همراه یا خرید تجهیزات جدید برای کارمندان اختصاص دهد، امتیازها و منافع بیشتری به دست نخواهد آمد؟ برون سپاری خدمات شبکه، امکان نگهداری و رسیدگی به امور با صرف هزینه اندک را فراهم می‌آورد و در عین حال، ایستایی و رکود را نیز از بین می‌برد. در نتیجه، شرکت فضا و زمان بیشتری برای پرداختن به کارهای نوآورانه و خلاقانه خواهد داشت.

همکاری و مشارکت با شرکتهای خدمات پشتیبانی از شبکه مثل پیراسیس، امتیازها و نتایج مثبت بسیاری خواهد داشت. اگر یک شرکت معتبر و مجرب را انتخاب کنید، این امتیازها و نتایج در بالاترین سطح ممکن عاید شما خواهند شد. بهره‌گیری از تخصص اینگونه شرکت‌ها، موجب افزایش اطمینان‌پذیری، ارتقای کیفیت مدیریت زمان و پیدایش فضای کافی برای اجرای پروژه‌های جدید می‌شود. اگر درصدد برون‌سپاری خدمات شبکه در سازمان خود هستید، به دنبال تأمین‌کننده‌ای بگردید که خود را شریک و همراه شرکت شما بداند و شما را در امر دستیابی به اهداف و مقاصدتان یاری دهد.

سخن پایانی اینکه اگر قصد دارید از این خدمات استفاده کنید، حتماً از یک قرارداد محکم و همه‌جانبه، که حامی خدمات صحیح باشد بهره ببرید. ما یک نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه را به همراه توضیحات کامل روی سایت قرار داده‌ایم که مطالعه آن می‌تواند تا برایتان بسیار راهگشا باشد.