از آنجاییکه شرکت‌ها در تلاشند که هرچه بیشتر عملکرد و مقیاس‌پذیری خود را بهبود ببخشند، پذیرش و بکارگیری نرم افزارها و پیشرفت‌های جدید تکنولوژی در زیرساخت‌های آنها امری ضروری است. با این حال، با اینکه اجرای تکنولوژی جدید بدون شک می‌تواند برای شرکت‌ها سودبخش باشد، اما بکارگیری و نگهداری مناسب این ابزار برای پیشرفت‌ کسب و کار گاهی تبدیل به یک چالش می‌شود. ارائه‌دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه، یک راه حل عالی برای کسب و کارهایی محسوب می‌شود که مایل به بهبود راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری خود هستند، و در عین حال می‌خواهند آنها را به روز نگه دارند و کاربری موثری داشته باشند. در اینجا به پنج روشی اشاره می‌کنیم که ارائه دهندگان خدمات شبکه می‌توانند از طریق آنها سلامت تکنولوژی شما را حفظ کنند و به طور مداوم زیرساخت‌های شرکت شما را ارتقا دهند.

اجرای نرم افزاری و سخت افزاری 

ارائه دهندگان خدمات شبکه به جای ارائه کورکورانه توصیه‌های جدید سیستم‌های نرم افزاری و سخت افزاری، یک رویکرد مشاوره‌ای را برای اجرای فناوری‌های جدید دنبال می‌کنند. آنها با بازبینی کسب و کار شما و درک بهتر نیازهای آن، می‌توانند راه حل‌های سازمانی مقرون به صرفه‌ای را ارائه دهند که متناسب با کسب و کار شما باشد. چه نیاز به یک سرویس مبتنی بر ابر داشته باشید و چه به خدمات IT احتیاج داشته باشید فرقی نمی‌کند، ارائه دهندگان خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه تجربه کافی را در ارائه ابزارهای موردنیاز برای رشدتان دارند و می‌توانند در این رابطه به شما اطمینان کافی بدهند. 

نگهداری منظم و برنامه ریزی شده

اغلب ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه، یک تیم جهانی را به کار می‌گیرند که بتوانند در ساعات غیر کاری کشور شما هم طبق برنامه‌های روزانه کار کنند. وقتی صحبت از حفظ و بروزرسانی فناوری شما به میان می‌آید، این انعطاف پذیری ساعت کاری بسیار مفید است و تضمین می‌کند بسته‌های نرم افزاری لازم و پشتیبانی داده حتی بعد از ساعت کاری تکمیل شده و فعالیت روزمره شرکت را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد.

ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه، رویکرد پیشگیرانه‌ای را برای خدمات IT دنبال می‌کنند. وقتی بحث کاهش زمان کار و اطمینان از حفظ ثبات عملکرد فناوری شما مطرح می‌شود، این نوع بهینه سازی سیستم بسیار سودمند است.

نظارت و پشتیبانی 24 ساعته

اگر سیستم شما قادر به عملکرد مناسب در زمان مورد نیاز نباشد، مزایای راه حل‌های سازمانی جدید دیگر به چشم نمی‌آیند. با قرارداد بستن با ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه ، شما از نظارت و پشتیبانی 24 ساعته برای تمام ادوات نرم افزاری و سخت افزاری خود بهره‌مند خواهید شد، تا مطمئن شوید سیستم‌هایتان در تمام طول روز کارکرد موثری دارند.

ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه به‌طرز فوق العاده‌ای منعطف هستند و می‌توانند در صورت لزوم، پشتیبانی در محل و یا از راه دور ارائه دهند. این قابلیت دسترسی برای آنها امکان درک نیازهای سازمانی شما و ارتقا یا تغییر فن‌آوری‌مورد نیازتان را در صورت لزوم فراهم می‌کند.

اقدامات امنیتی پیشرفته

یکی از مزایای چشمگیر ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه، ارائه خدمات اختصاصی برای امنیت کلی نرم افزاری و سخت افزاری شما است. ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه از آخرين خطرات امنيتي موجود کاملا آگاهند، و مي‌توانند آخرين اقدامات امنيتي را براي تضمين ایمنی کسب و کارتان بکار ببرند.

این اقدامات متقابل به شکل فایروال‌های تجاری، پروتکل‌های نظارتی لایه بندی شده ضد ویروس و ضد اسپم و تضمین مدیریت دارایی دیجیتال طراحی می‌شوند. این شرکتها، نقاط ضعف آسیب پذیر موجود در سیستم شما را کاهش داده و به شما در جلوگیری از مشکلات احتمالی خطرناک و پرخرج مربوط به نرم افزار و داده‌هایتان کمک می‌کنند.

بازیابی فاجعه

صرف نظر از اقدامات پیشگیرانه‌ای که برای حفظ کارآیی تکنولوژی سازمانی‌تان بکار می‌برید، موارد دیگری از جمله بلایای طبیعی، مشکلات سیستم و سایر وقایع فاجعه بار هم وجود دارند که ممکن است سیستم‌هایتان را از کار بیاندازند. در چنین مواقعی است که برنامه ریزی پیشگیرانه کلید پشتیبانی موثر کسب و کارتان و بازیابی داده‌های از دست رفته خواهد بود.

ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه، پشتیبانی منظم سیستم را انجام می‌دهند و می‌توانند به سرعت سیستم‌ها و همه داده‌ها را به صورت آنلاین و به طور موثر و سریع بازیابی کنند. برنامه ریزی برای بازیابی فاجعه مولفه‌ای حیاتی برای بقای کسب و کار شماست و ارائه دهندگان خدمات جامع پشتیبانی شبکه ابزارهای مورد نیاز برای برنامه ریزی درصورت وقوع چنین حوادث نادری را هم دارند.

توسعه سیستم‌های جدید و ادغام آنها با تکنولوژی پیشرفته‌تر کسب و کار، روش فوق‌العاده‌ای برای مدیریت و ارتقای کارایی برای شرکت‌هاست. با کمک یک ارائه دهنده خدمات جامع پشتیبانی شبکه، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که این فناوری همچنان با گذشت زمان مفید است و بازده مثبتی برای سرمایه گذاری شما به همراه خواهد داشت.